GoW vs RDR2

RDR 2 bu sene GOW gecen sene PC'ye gelseydi herkes RDR derdi. Popülerlik ile alakalı bir durum bu.

RDR 2 tabii ki böyle bir olayda. GOW belli bir harita üzerinde ilerlenen sağlam hikayeli bir oyun. RDR 2 ise açık dünyalı ve aynı şekil güzel hikayeli bir oyun. Yazı tura atsan bile dik durur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İkisi de çok iyi oyunlar. Eğer gerçekçilik ve açık dünya istiyorsan RDR2, fantastik ve tatmin edici savaşlar istiyorsan God of War tercih etmelisin.
Bu yorumu göz önünde bulundurarak satın alım yapmanızı tavsiye ederim .
Benim önerim ise Red Dead Redemption 2 😎 :) .
Bu arada ikisi de PC 'mde yüklü ve ikisini de sıkılmadan oynuyorum.
RDR2 'yi 5. bitirişim olacak :D

Screenshot_1.png

GoW Güzel oyun ama beni sarmadı ve herkese hitap edeceğini düşünmüyorum iyi ki korsan indirmişim yoksa 330 lira çöp olacaktı. Bu versusta RDR2 tercih ederim.

RDR 2 daha çok bildiğimiz Rockstar usulü özgür ve sonsuz bir açık dünyası olan bir macera oyunu. İster atinizla çevreyi gezin, ister hikayeyi oynayın size kalmış. God of War da çok iyi bir oyun. Türkçe alt yazı olması da efsane zaten. Boss savaşları ve düşmanları öldürmek bayağı zevkli. Fakat benim tercihim burada kesinlikle RDR 2 olurdu açık dünya oyunlarini daha çok sevdiğim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı