Goygoy yapıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunun gibi mi? 5 saniye izleseniz yeter ben spesifik zaman ile paylaştım videoyu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu biliyorum, izlememe bile gerek yok. :D

Bir de gözleri test ettir bence. 😂 DP varken HDMI akıcı diyen de ne bileyim. 😂

Bizim bir hoca vardı İngilizce hocası okulu bırakıp balıkçılık yapmaya gitmişti iyi para var diyordu.

Hocam öncelikle ikisini de test ettiğim için yazıyorum monitörüm 75 Hz FreeSync bile var Vatan'dan monitörü alınca adam DP kullanın daha iyi dedi ama son günlerde oluşan Very'a hep vardı bilemem FPS monitör HZ oranına sabitleniyordu bunu düzeltmek için HDMI deniyorum 75 sabitlenmedi daha sabitlenir mi onu da ilerleyen günlerde/saatlerde belli olur onun haricinde şu an HDMI ile ilk oynayışım ve DP'ye göre öyle bir akıcı geldi ki anlatamam cidden çok şaşırdım :)

Arkadaşlar konuyu genişletelim şu an ne dinliyorsunuz (Emir dayının yorumdan esinlendim)
Jackboys, sheck wes-gang gang.

75’in altında alıp 75’e mi sabitlemeye çalışıyorsunuz yoksa yüksek alıp mı sabitlemeye çalışıyorsunuz tam anlayamadım ama yardımcı olacağımız bir şey olursa olmaya çalışırız.

75’in altında alıp 75’e mi sabitlemeye çalışıyorsunuz yoksa yüksek alıp mı sabitlemeye çalışıyorsunuz tam anlayamadım ama yardımcı olacağımız bir şey olursa olmaya çalışırız.

Yok ben 75 sabitlemek istemiyorum kendi kendine 75'e sabitleniyordu ben de kablodandır diye düşündüm HDMI'a geçtim deniyorum 75 sabitlenirse sıkıntı uğraşcaz ama sabitlenmez bayağı iyi olacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı