Grafik Tasarıma Başlangıç Yaşı Kaç Olmalı?

ckzisback

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba technopat ailesi. Ben çağın. 16 yaşındayım. Yaklaşık 2 yıldır grafik tasarımla amatör olarak ilgileniyorum. Birçok youtube kanalına çalışmalar yaptım ve uzun süre kullanıldı. Yakın sürede 3D Modellemeye Cinema 4D ile giriş yaptım. Benim görüşüm şuan temelimi attığımı düşünüyorum. Sizce 16 yaşında başlamam doğru olmuş mu ? E haliylede 16 yaşındaki birininde 4-5 milyarlık programları satın alması mümkünatı olamayacağından korsan kullanıyorum şuan. A3 boyutlarındada bir grafik tablete sahibim. Kendi kendime basit şeyler deniyorum. Sizce çok mu erken yada erken değilse ben nerelerde kendimi geliştirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kardeşim. Yaşın gayet uygun denebilir. Yeni , yeni oturmaya başlamış. Önemli olan senin yeteneğin ve bu işe verdiğin ilgi. Ayrıca programları orjinal kullanman önemli ama bu tür programlar mağlesef ki pahalı. İleride durumun olunca korsandan çekilmeni öneririm ve orjinale geçmeni temenni ederim. Tablete gelince ne kadar iyi çizim yaptığını bilemiyeceğim. O yüzden o konuda bişey diyemicem ama kendini çizim üzerindede geliştir başarılar diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı