Grand Theft Auto: San Andreas DirectX 2.0 modu

Claiser'7

Decapat
Görüp görebileceğim en iyi grafiksel gelişim modu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İzledikten sonra ilk hislerinizi veyahut ekstradan düşüncelerinizi lütfen belirtin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir tane daha böyle mod vardı yollar tamamen suyla doluydu. Yolları güzelleştireceğim derken seyir zevkini bozmuştu ancak bu mod gerçekten güzel yapılmış.

Bu modlar aşırı uyumsuzluk içerebiliyor yıllardır GTA San Andreas oynadığımdan biliyorum (Hala daha da oynuyorum hatta SAMP, MTA) bu Directx 2.0 sıfır modunu biliyorum gerçekten efsane ama geliştirilmeye ihtiyacı var ki onu yapanda yok gibi duruyor. ENB kullanırdık eskiden ama bu ENB'nin de ötesi bir şey.

Aynı zamanda bu mod tek başına işe yaramaz, oyuna aynı zamanda yolları değiştiren veya tümden oyundaki textureları değiştiren modlar gerekli SRT3.0 modu gibi. Tek başına sadece yağmur ve Ray Tracing efektini sağlayabiliyor.

Tüm araçlar da gerçeğine uygun olarak değiştirilseymiş güzel olurmuş.
bende yabancı bir kanaldan bir mod indirdim grafikler aynı bu şekil definitive editiondan daha tatlı oyunla birlikte 4.5gb youtube a "I compresed gta san is 400mb " ben yükledim bir tık sistem istiyo oyun hariç sadece 9,7mb şaka gibi ve sadece videodaki adamın yaptığı linkten yüklemek zorunda deilsin kendi gta san ın a kurabilirsin gamerlinux diye bir kanalın modu istersen sana link atabilirim

Geri
Yukarı