Grand Theft Auto Online - Arena War

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Rockstar Games'de her ne kadar gözde Red Dead Redemption 2 olsa da GTA V için içerikler gelmeye devam ediyor. Twisted Metal ile Mad Max karşımı gözüken yeni oyun modu oldukça ilgi çekici.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yine bi' garip mod gelmiş, denemeden görüş bildirmek istemiyorum, belki eğlenceli olabilir ancak buradaki araçlar sadece mod içerisinde kalmalı. Freeroam'a girmemeli.
Kesinlikle katılıyorum. Eklenen oyun modlarındaki araçlar açık dünyada olmasa hiçbir sorun olmaz.
-
Araçlar açık dünyada kullanılabiliyor ama önceki araçların(Kara Şimşek, uçan motorsiklet) yanında hiç de ölümcül değiller.

20181212054519_1.jpg

20181212054526_1.jpg

Son düzenleme:
Free to Play oyunlarda genelde böyle içerikleri mikro ödeme yaptırmak için çıkarıyorlar.
Tüm arabaları ve kıyafetleri aldın mı? Yeni paket çıkarıyoruz. Onları da almaya ne dersin?

Maalesef hiç bir Çok oyunculu oyuna para ve zaman ayıramıyorum. Bu yüzden bana oyunlar da kısıtlama ve seviye sistemleri hep zıt gelmiştir. O yüzden Tek oyunculu oyunlara daha çok ilgi duyuyorum.

Dipnot: CS:GO hariç diyebilirim. Hem İnternet kafe geçmişinden kaynaklı. Hem de Counter Strike oyunlarında silah kasmak için şu seviye ol gibi sistemler yok. Battlefield ve COD Çok oyunculu modlarına az zaman ayırmamın bir sebebi de budur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı