Grand Theft Auto: The Trilogy görsel hatalar

PS3 nesli oyunlarını Remastered etmek ve PS2 nesli oyunlarını Remastered etmek arasında dağlar kadar fark var. Şuraya CoD: MW Remastered fotosu atacak kadar bilgisiz olmayın. GTA remaster ancak bu kadar olabilirdi bu kadar düzeltilebilirdi grafikler karikatür gibi GTA oyunlarının kapak fotolarındaki karikatür görselliğini kullanmak harika bir seçim daha anlamlı kılıyor. Onun dışında mekaniksel olarak oynanabilir bir oyun olacağı kesin eski versiyonlar çok kötü çıktığı yılda bile kötü olan mekanikleri var. Burada eski seviciliği yapmanın anlamı yok her türlü daha düzgün bir oyun olacak karşımızda belki de yeni sürümleri oynadığınızda eski oyunların kötü olduğunun farkına varıcaksınız kim bilir. Ben oyun çıkmadığı halde seviceğimi biliyorum çünkü mekaniksel anlamda özürlü olmayacak.

Millet hala bu çöpü "hata düzəğdiğeərr abbəəəə" diyerek yedirmeye çalışıyorlar beğenmeyenlere. Karikatür tarzını geçtim, karakter tiplerine ne yaptınız efendim? Lance bildiğin karıncayiyen'e benzemiş burnu saymassak. Tommy hindistanlıya dönüşmüş, claude da çocuğa benziyor. Muzzle flash animasyonlarını, silah modellemelerini demiyorum daha. Ne kadar "hawli" olursanız olun, çoğumuz bunu beğenmemek'te haklı.

PS3 nesli oyunlarını Remastered etmek ve PS2 nesli oyunlarını Remastered etmek arasında dağlar kadar fark var. Şuraya CoD: MW Remastered fotosu atacak kadar bilgisiz olmayın. GTA remaster ancak bu kadar olabilirdi bu kadar düzeltilebilirdi grafikler karikatür gibi GTA oyunlarının kapak fotolarındaki karikatür görselliğini kullanmak harika bir seçim daha anlamlı kılıyor. Onun dışında mekaniksel olarak oynanabilir bir oyun olacağı kesin eski versiyonlar çok kötü çıktığı yılda bile kötü olan mekanikleri var. Burada eski seviciliği yapmanın anlamı yok her türlü daha düzgün bir oyun olacak karşımızda belki de yeni sürümleri oynadığınızda eski oyunların kötü olduğunun farkına varıcaksınız kim bilir. Ben oyun çıkmadığı halde seviceğimi biliyorum çünkü mekaniksel anlamda özürlü olmayacak.
Buna düzeltmek mi diyor Rockstar? GTA: VC'deki karakterleri örnek alacaksak, madem ki "remake" değil "remastered" o zaman modelleri upscale etseydi Rockstar? Resmen fiyasko. Ancak bu kadar düzeltilebilirdi dediğin şeyi daha da berbat etmişler. Halihazırda karakter modelleri için zaten upscale modları var ki bu modellere bin basar. Rockstar geliyor, milleti heyecanlandırıyor, bu efsaneleşmiş oyunların üstüne bir de içine ediyor ardından da 500 TL istiyor, yok ya. Çıktığı yılda bile mekanikleri kötü mü? Cidden bunu söyledin mi? Bana o yılda mekaniği daha iyi bir oyun örneği verebilir misin? Bugün hala insanlar GTA: VC'nin mekanikleri Cyberpunk mekaniklerinden daha iyi olduğu için Cyberpunk ile dalga geçiyorlar.

Buna düzeltmek mi diyor Rockstar? GTA: Vc'deki karakterleri örnek alacaksak, mademki "remake" değil "Remastered" o zaman modelleri upscale etseydi Rockstar? Resmen fiyasko. Ancak bu kadar düzeltilebilirdi dediğin şeyi daha da berbat etmişler. Halihazırda karakter modelleri için zaten upscale modları var ki bu modellere bin basar. Rockstar geliyor, milleti heyecanlandırıyor, bu efsaneleşmiş oyunların üstüne bir de içine ediyor ardından da 500 TL istiyor, yok ya. Çıktığı yılda bile mekanikleri kötü mü? Cidden bunu söyledin mi? Bana o yılda mekaniği daha iyi bir oyun örneği verebilir misin? Bugün hala insanlar GTA: Vc'nin mekanikleri Cyberpunk mekaniklerinden daha iyi olduğu için Cyberpunk ile dalga geçiyorlar.

500TL olması firmanın suçu mu? Oyun düzelmiş hatalarından arınmış bu bile bir düzeltmedir. Modlarla daha iyi diyen tayfaya laf anlatılmaz mekanik özürlü oyununuzu oynamaya devam edebilirsiniz ve evet 2004 yılında çıkan Half-Life 2 GTA San Andreas'a göre mekaniksel olarak çok daha üstündü.
Görselde vermiş olduğum modellemenin ne kadar leş olduğuna bir kere daha bakmanı öneririm sadece ikonik bir tipleme ötesi değil fark yok diyecek kadar olmayın.

Dosya Ekleri

• images (34).jpeg
    images (34).jpeg
    13,3 KB · Görüntüleme: 32
  • images (35).jpeg
    images (35).jpeg
    11,3 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Başarılı bir Remastered olamayacağı belli duruyor bence. Grafik modlarıyla bile daha güzel gözüken bir oyuna yapılan bu Remastered beni hiç tatmin etmedi. Ben biraz daha iyi bir şeyler beklerdim grafik anlamında.

500TL olması firmanın suçu mu? Oyun düzelmiş hatalarından arınmış bu bile bir düzeltmedir. Modlarla daha iyi diyen tayfaya laf anlatılmaz mekanik özürlü oyununuzu oynamaya devam edebilirsiniz ve evet 2004 yılında çıkan Half-Life 2 GTA San Andreas'a göre mekaniksel olarak çok daha üstündü.
Görselde vermiş olduğum modellemenin ne kadar leş olduğuna bir kere daha bakmanı öneririm sadece ikonik bir tipleme ötesi değil fark yok diyecek kadar olmayın.
Orijinal görsellerden bakılarak modellenmiş demişsin. Ben eski modellemenin iyi olduğunu anlatmadım. Yeni modellemenin eskisinden daha da leş olduğunu söyledim. Upscale modları daha iyi.

images.jpeg
IMG_20211108_141827.jpg

Orijinal görsellerden bakılarak modellenmiş demişsin. Ben eski modellemenin iyi olduğunu anlatmadım. Yeni modellemenin eskisinden daha da leş olduğunu söyledim. Upscale modları daha iyi.

Eki Görüntüle 1209269Eki Görüntüle 1209270

Upscale mod derken kast ettiğin kaplama ve karakterlerin yüzünü 4K çözünürlük yapan ve yumuşatan daha temiz bir görüntü sağlayan modlar ise ne olur bana bunlar daha iyi yazıp rezil etme kendini en kral grafik modu bile Definitive Edition'ın yanından geçemiyor komik olmayın.

Al sana modelleme ve orjinaline sağdık olmak.
IMG_20211108_192947.jpg

Dosya Ekleri

• IMG_20211108_192947.jpg
    IMG_20211108_192947.jpg
    8,3 KB · Görüntüleme: 23

Yeni konular

Geri
Yukarı