Grand Theft Auto: The Trilogy görsel hatalar

Bana kalırsa GTA V'ı ile de anlayamayız çünkü oyunun hikayesi zatendandan işten ayrılmadan önce yazılmaya başlandı. Dan'in asıl yokluğunun önemini bize asıl GTA VII ya da RDR 3 gösterecek bence.

Dan ayrıldıktan sonra yeniden hikayesi yazılmaya başlandı diye haber okumuştum sanki.

Bana kalırsa GTA VI ile de anlayamayız çünkü oyunun hikayesi zatendan Dan işten ayrılmadan önce yazılmaya başlandı. Dan'in asıl yokluğunun önemini bize asıl GTA VII ya da RDR 3 göstericek bence.
Ben de öyle düşünüyorum, hikâyeyi çoktan yazmıştır zaten. Hatta bence oyunun %80'i bile bitmiş olabilir. Rockstar her zamanki sessizliğini koruyor, bombayı hiç olmadık yerde patlatacak.

Remaster dediğin böyle olur.
1636235953273.png

Dan ayrıldıktan sonra yeniden hikayesi yazılmaya başlandı diye haber okumuştum sanki.

Sanmıyorum çünküdan 2020 de işten ayrılmıştı. Eğer hikaye 2020 de tekrardan yazılmaya başlandıysa oyun en az 2025 de çıkacak demek ki böyle olacağını hiç sanmıyorum. Çunkü hikayeye göre harita tasarımları var modellemeler var seslendirmeler var animasyonlar var bayağı iş var demek yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz de saçma fanatikliğiniz için gereksiz yorumlar yazmayın, resimler ile oynanmadı. Grand Theft Auto: The Trilogy'den Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı Ben oynamışsam, siz de mi oynadınız?

Benim eklediğim görüntü orijinal ve görüntüde Tommy'nin kafası kadraja girmemiş. Senin görüntünde ise Tommy'nin kafası görünüyor ve renkler üzerinde oynanmış gibi. Sağda solda gördüğün görüntüleri sırf mesaj kasmak için konuya ekliyorsun. Vay be, büyük oyunu bozmuşsun. Koskoca Rockstar ekran görüntüsü yayınlarken Tommy'nin kolları ile kafası arasındaki renk farkına dikkat edememiş ama sen dikkat etmişsin bravo sana😂

Benim eklediğim görüntü orijinal ve görüntüde Tommy'nin kafası kadraja girmemiş. Senin görüntünde ise Tommy'nin kafası görünüyor ve renkler üzerinde oynanmış gibi. Sağda solda gördüğün görüntüleri sırf mesaj kasmak için konuya ekliyorsun. Vay be, büyük oyunu bozmuşsun. Koskoca Rockstar ekran görüntüsü yayınlarken Tommy'nin kolları ile kafası arasındaki renk farkına dikkat edememiş ama sen dikkat etmişsin bravo sana😂
Sizin koyduğunuz o resimdede Tommy'nin kolu kara,
"@FalconPolat'a teşekkürler." yazısınıda görmemişsiniz sanırım.

Ayrıca hadi o görselle oynadım, diğer görselde de aynı sorun var.
safas.PNG

Aynı resim Rockstar Games sitesindede mevcutmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı