Grand Theft Auto Trilogy - Definitive Edition, 14 Aralık'ta Mobile geliyor!

Oyun çıktı mı da Android sürümüne bakıyorsun? Hiçbir cihazla uyumlu değil çünkü daha çıkmadı. Biraz sabır.

Oyun için ön kayıt yaptırılabiliyor ve uyumlu olmayan sürümlerde ön kayıt seçeneği çıkmıyor. Ben de biliyorum tabii henüz çıkmadığını.

Oyun için ön kayıt yaptırılabiliyor ve uyumlu olmayan sürümlerde ön kayıt seçeneği çıkmıyor. Ben de biliyorum tabii henüz çıkmadığını.
Oyun çıktığı zaman göreceğiz ama tam tersi Android 9-10 gibi eski bir sürümden bahsetmiş gibi konuşmuşsun ama sendeki en günceli. Oyun şu anda mantığıken en iyi Android 13'te çalışır güncel olduğu için. Ön kayıtın mantığı ne bilmiyorum ama çıkana kadar düzeltilir bence.

Ek olarak bilgisayarda bile Gta 5'ten çok daha fazla sistem istiyor. Belki onunla da alakalı olabilir, çoğu cihaz kaldıramayabilir. Hata Android sürümü demiyor, cihazla uyumlu değil diyor. Zaten kaldıramayanlara eski alternatif var derler. Bu kadar fazla sistem istemenin de hakikaten mantığı yok, optimizasyonla mı uğraşmıyorlar ne yapıyorlar. Adamlarda ekran kartları falan 200-300 birim olduğu için alın geçin uğraştırmayın bizi falan diyorlar sanırım.

Mobile çıkartabilmek için grafikleri Fortnite yaptılar zaten. Oyunun satmayacağını da bildikleri için servislerle birlikte çıkartıyorlar. Rockstar'ın düştüğü duruma bak.

Fortnite olsa yine iyi oyun hamuruna çevrilmiş oyun.

Yeni nesil IPhone'lar için hocam. iPhone 11 eskide kaldı artık.

İnsanlara yalan yanlış bilgi vermeyin. iPhone 11 hayli hayli oynatır.

Ha tamam o zaman. Benim aklım Resident Evil'a gitti dedim onun gibi olur herhalde.

Resident Evil tam port edilmemişti bile iOSa oyunda telefona özel kontrol bile yoktu GeForce NOW'dan oyun oynuyormuşuz gibiydi.

Resident Evil tam port edilmemişti bile iOSa oyunda telefona özel kontrol bile yoktu GeForce NOW'dan oyun oynuyormuşuz gibiydi.

Warframe var PC'de mesela oda çıkıyor iOSa özel A13 gerektiriyor oda.

Yeni konular

Geri
Yukarı