Grand Theft Auto V'i hangi diske kurmalıyım?

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire RX 6650 XT 8Gb Gaming Nitro OC+ // i5 11400F (Stok fan) // Msı B560M Pro-E // Kıoxıa Excerıa G2 (1TB) // GF SERIES GF600 // Msı Vampiric 100R // Lenovo D24-20 // SteelSeries Prime // Xrades 80x30 MaousePad // Windows 11 Pro
Merhaba, küçük bir sorum olacak. Ben kendi PC'me GTA 5 kurmak istiyorum. GTA 5'i indirdim fakat hangi diske kuracağımı seçemedim. Bende tek disk var, o da HDD ama 2 bölümden oluşuyor. Bir tanesi C, diğeri de D diski. C diskinde Windows 10 kurulu, ben hangi diske GTA 5 kurmalıyım? Benim sadece hard diskim var. SSD yok ve sistemim şu:

Intel Core i5 5200u 2.20 GHz işlemci.
480 GB HDD 2 parça halinde (C ve D) diski olmak üzere 2'ye ayrılıyor.
GTX 940M ekran kartı.
4 GB DDR3 1600 MHz RAM.

Cihaz hasarlı biraz, o yüzden herhangi bir sıkıntı çıkar mı? Ben oyunu 2 kere indirip sildim, bu 3. olacak. Herhangi bir şey olur mu? PC 6 senedir bende, belki de daha fazladır. Hiç içini falan temizlettirmedim, termal macunu değiştirmedim, herhangi bir sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum aynı konfigürasyona sahip cihaza sahiptim. Maalesef o konfigürasyonla iyi performans elde edemezsin. Seni oyundan bezdirir.

Hangisinde 105 GB'tan fazla boş yerin varsa ona kur. Isınmıyorsa sorun olmaz. Oyun oynarken sıcaklık değerlerini kontrol et. Fan hızını ayarlamak için programı varsa indir. Son hızda çalıştır oyunu oynarken. Aslında temizlersen çok iyi olur.

Hangisine kurduğunuz önemli değil.

Korsana destek şeklinde ceza alabilirim, ama bu doğru bir ceza olmaz. Ben sadece soruyu yanıtladım.

Maddi durumum yetersiz o yüzden korsan kurmam gerekti.

GTA 5'i indirip, nereye kurman gerektiğini mi soruyorsun? E zaten indirmişsin.

Hayır yanlış anladınız ben Torrent'ten indirdim oyunu ama kurmadım simdi kuracaktım C diskinemi yoksa D diskinemi kurmak daha iyi demek için sordum daha kurmadım sadece indirdim.

Hangisinde 105 GB'tan fazla boş yerin varsa ona kur. Isınmıyorsa sorun olmaz. Oyun oynarken sıcaklık değerlerini kontrol et. Fan hızını ayarlamak için programı varsa indir. Son hızda çalıştır oyunu oynarken. Aslında temizlersen çok iyi olur.

1 disk takılı fakat 2 ayrı bölümden oluşuyor bir tanesinde ful boş hiçbir şey kurmadım oda 171 GB
Diğeri ise 293 GB 171 GB boş hangisine kuruyum.
Dostum aynı konfigürasyona sahip cihaza sahiptim. Maalesef o konfigürasyonla iyi performans elde edemezsin. Seni oyundan bezdirir.

Evet 2 kere yüklemiştim oynamıştım çok kasmıştı ama başka çarem yok.

Nasıl yanı bilgisiyarımı yoksa diğer uygulamaların kullandığı RAM'i falan mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı