Green Card için Atlantik danışmanlık güvenilir midir?

Şöyle ki; başvuru sürecinde alfabetik yapıyorlar ama ben tuttum kendim başvuru yaptım riske atmamak için. Şimdilik bir sorun yok. Check-up hizmeti için ilerleyen aylarda gitmeyi düşünüyorum. Bu arada Ankara'da olan tek göçmen doktoru için anlaşmaları yokmuş zaten. Ben anlaşmaları var olduğunu düşünüp göçmen doktorlarına sorduğumda anlaşmamız yok hiçbir yerle demişlerdi. Danışmanlık şirketinin dediği "Bizim danışanlarımızın hepsine maalesef kura usulü olduğu için çıkmadığı da oluyor. Çıkanlar için doktor masraflarını bize fatura ettiklerinde ödeme yapıyoruz." Yani inşallah talihlilerden biri olurum ve süreci de daha iyi aktarabilirim sizlere.

Merhaba bu kurum güvenilir mi bilgi verir misiniz sizinle görüşme yapmak istediğim ama ulaşmadınız
Normalde güvenilirlik ibareleri mevcut. Ama süreci yönetiş şekillerine göre süreci komple aktarıyorum. Etbis kayıtları falan var ama işte acaba değil mi sorusuna cevap olarak kendim onlarla çalışıyorum. Sonuca göre güvenli veya güvensiz diyebilirim.

Arkadaşlar uzun zamandır konudan bildirim geliyor. Bana aşırı mantıksız geliyor, %2 çıkma şansı olan Greencard çıkarsa doktor muayene parasından kurtulmak için her seferinde para veriyorsunuz. Onun yerine her yıl başvurunuzu kendiniz yapıp muayene ücretini çıkarsa (ki imkansıza yakın bir ihtimal) vermek daha mantıklı bana kalırsa.

Arkadaşlar uzun zamandır konudan bildirim geliyor. Bana aşırı mantıksız geliyor, %2 çıkma şansı olan Greencard çıkarsa doktor muayene parasından kurtulmak için her seferinde para veriyorsunuz. Onun yerine her yıl başvurunuzu kendiniz yapıp muayene ücretini çıkarsa (ki imkansıza yakın bir ihtimal) vermek daha mantıklı bana kalırsa.
Dostum bu firmaya yaptığın ödeme göçmen doktorunun bedeli olmadığı gibi tutar olarak da o kadar değil. Ayrıca bu şirkete verdiğin ücret ile 3 yıllık hizmet alıyorsunuz. Bu sene çıkmayıp seneye çıkarsa mesela size mal olan doktor ücretini size verecekler. Havuz sistemi işte. Dua edin de çıksın süreci netleştireceğim burda.

Gelişme var mı ne durumdasınız sizinle özelden görüşmek istiyorum.

Gelişme var mı ne durumdasiniz

Son düzenleme:
Takipte olanlar için güncelleyeceğim. Malum mayıs ayında sonuçlar açıklanacak. Ben ve benim gibi gerçekten gitmek isteyen, buna göre plan yapanlara inşallah çıkar. Çıkar ise firmanın uyguladığı tüm süreci buraya ileteceğim iyi veya kötü. Ben başvuruyu onlara bırakmadım ve kendim yaptım. Bunu da daha önce belirttim diye hatırlıyorum. Şuan sadece bekliyorum. @mert green @Shadysnuts

Teşekkür ederim yalnız ben bu atlantik danışmanlık firmasına 400 tl ödedim. Biyometrik fotoğraf istiyorlar ve ekime kadar pasaport çıkarmam gerektiğini söylediler. Sizce nedir bu durum dolandırılma vakası mı
Pasaport çıkartmak gerekmiyor. Geç olsa da cevap vereyim zira başvuru esnasında pasaport numarası istemedi.

Greencard için neden firmalara başvuruyorsunuz? Kendim takip edip başvurmuştum Kasım gibi sanırım. Ben de bekliyorum Mayıs'tan itibaren açıklanacak.

Firma size ne katıyor, neden ücretleri onlara veriyoruz?

Toplu grup olarak gönderince çıkma şansı mı artıyor? Pek sanmıyorum fakat böyle bir açıklama görmüştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı