Green Card için Atlantik danışmanlık güvenilir midir?

@PhemiusTR hocam size birşey sorabilir miyim?
Buyrun.

Greencard için neden firmalara başvuruyorsunuz? Kendim takip edip başvurmuştum Kasım gibi sanırım. Ben de bekliyorum Mayıs'tan itibaren açıklanacak.

Firma size ne katıyor, neden ücretleri onlara veriyoruz?

Toplu grup olarak gönderince çıkma şansı mı artıyor? Pek sanmıyorum fakat böyle bir açıklama görmüştüm.
Aslında gerek de yokmuş. Başvuru süreci için bu tip yerlerle çalışmamak daha iyi bile. Çünkü adınıza çoklu kayıt ile diskalifiye edebilirler sizi. Teknik olarak aldıkları ücret danışmanlık ve check-up ücreti. Avantajlı kısmı -dediklerine göre- kazandıktan sonra doktor ve uçak bileti masraflarını karşılamaları. İnşallah çıkar da hem süreci şeffaf bir şekilde iletirim. Hem de hayallerime yaklaşırım :)

Son düzenleme:
Takipte olanlar için güncelleyeceğim. Malum mayıs ayında sonuçlar açıklanacak. Ben ve benim gibi gerçekten gitmek isteyen, buna göre plan yapanlara inşallah çıkar. Çıkar ise firmanın uyguladığı tüm süreci buraya ileteceğim iyi veya kötü. Ben başvuruyu onlara bırakmadım ve kendim yaptım. Bunu da daha önce belirttim diye hatırlıyorum. Şuan sadece bekliyorum. @mert green @Shadysnuts

Pasaport çıkartmak gerekmiyor. Geç olsa da cevap vereyim zira başvuru esnasında pasaport numarası istemedi.
Hocam merhaba bir gelişme var mı sizde açıklandı diye biliyorum.

Sizce kurum güvenilir mi size greencard çıkmadıgını nasıl bildirdiler. Resim attıler mı süreçi ayrıntılı anlatır mısnız ve Confirmasyon numarası verdiler mi
Hocam keşke çıksa ama çıkmadı 😣

Sizce kurum güvenilir mi size greencard çıkmadıgını nasıl bildirdiler. Resim attıler mı süreçi ayrıntılı anlatır mısnız ve Confirmasyon numarası verdiler mi

Firmaya ihtiyacın yok, tam aksine hiçbir gereği yok ki firmanın. Başvuruyu doldurup gönder, form doldururken hangi tarihte açıklanacağı yazıyor zaten. Bunun için aracı bir kuruma ihtiyaç yok, bir avantajı da yok. Bilgisayarın varsa, form doldurabiliyorsan kendin hallet.

Firmaya ihtiyacın yok, tam aksine hiçbir gereği yok ki firmanın. Başvuruyu doldurup gönder, form doldururken hangi tarihte açıklanacağı yazıyor zaten. Bunun için aracı bir kuruma ihtiyaç yok, bir avantajı da yok. Bilgisayarın varsa, form doldurabiliyorsan kendin hallet.
Bende o kurum ile görüşme sağladım da ondan sordum size süreçi hatta bizzat gittim İstanbul daki şubelerine aklımda bir sürü soru işareti varda açiklama yaparsanız sevinirim

Bende o kurum ile görüşme sağladım da ondan sordum size süreçi hatta bizzat gittim İstanbul daki şubelerine aklımda bir sürü soru işareti varda açiklama yaparsanız sevinirim
Hocam bu konuda youtube'da tonla video var. Başvuru yaparken videolardan yardım alabilirsiniz. Sonuçlar açıklanırken ise başvururken size verdiği confirmation numberı , doğum tarihinizi ve soyadınızı yazıp kolayca kabul mu edildiğinizi red mi edildiğinizi görebilirsiniz. You have been randomly selected diyorsa seçilmişsinizdir.

Piyangonun açıklanacak bir kısmı yok. Ekim ayının ilk haftasından itibaren başvurunun açılmasını bekliyorsunuz, ardından başvuruyu gerektiği gibi dolduruyorsunuz.

Yapılması gereken tek şey alttaki siteyi takip etmek, başvurular açılınca başvurmak. Bunun için paranızı firmalara vermenin bir anlamı yok. Alttaki site ABD'nin resmi Greencard başvuru sitesidir.

Piyangonun açıklanacak bir kısmı yok. Ekim ayının ilk haftasından itibaren başvurunun açılmasını bekliyorsunuz, ardından başvuruyu gerektiği gibi dolduruyorsunuz.

Yapılması gereken tek şey alttaki siteyi takip etmek, başvurular açılınca başvurmak. Bunun için paranızı firmalara vermenin bir anlamı yok. Alttaki site ABD'nin resmi Greencard başvuru sitesidir.

Hocam alakasız ama new york'ta mısınız?

Geri
Yukarı