GT 1030 1000 TL

Türkiye'de de var :) Ayrica pizza pek sevmem :)

Ama orada Türkiye deki kadar popüler değil. Her öğünde yeniyor.:dikkatli:

Malzemelerini alsan kendin yapamaz mısın?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu acı da son bulur böylece.:)

Ama orada Türkiye deki kadar popüler değil. Her öğünde yeniyor.:dikkatli:

Malzemelerini alsan kendin yapamaz mısın?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu acı da son bulur böylece.:)
Konu GT 1030 değil mi? Ne ara tantuniye geldi? Tantuni konuşacak iseniz yeni bir konu açın bari.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimki toplama.
Ekran kartı Asus GTX 1050 Ti 630 TL almıştım. Şimdi fiyatı 1752 TL.:dikkatli:
2 tane RAM tanesi 185 TL den 370 TL. Corsair 8 GB Vengeance kırmızı DDR4 2400 MHz CL14. Şimdi fiyatı 800 TL tanesi.
Anakartım Asus B150m Pro Gaming. Bunun fiyatı artmaz çünkü 6 nesil.
Birde kasa var P400S oda 339 TL almıştım. Şimdi 769 TL olmuş. Bu kasanın bu fiyata gelmesine şaşırdım.
Monitör Asus VC239H 650 TL almıştım. Şimdi 1144 TL olmuş.
SSD Samsung 750 EVO 250 GB.
HDD WD 1 TB modeli.
Klavye G105.
Fare G402.
Diğerleri de sıradan parçalar. PSU falan. Birde Akasa viper 12 ve 14 CM bir kaç fan var. Onları da 50 TL falanken almıştım. Şimdi 108 TL olmuşlar. Hatta bir tane daha 14 CM ön tarafa takacaktım ve kasamdaki tüm fan yerleri dolu olacaktı. Ama alamadım 108 TL vermek gelmedi içimden.:dikkatli:

Kısaca fiyatlar baya artmış.:panda:
Konu GT 1030 değil mi? Ne ara tantuniye geldi? Tantuni konuşacak iseniz yeni bir konu açın bari.

GTX 1030 1000 TL konusunda konuşulacak bir şey yok. Biz konuştukça sonuçta fiyatında düşüş olmayacak.

Mesajımı görmek istemiyorsan. Profilime tıklayıp göz ardı et tıklayabilirsin.:penguen:

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet öyle ama 400 mBit internet vatan hasretini gidermiyor. Iste varolun sizlerle arada buradan girgir samata yaparak özlemimi gidermeye calisiyorum :)
Yoksa ben istemez miyim Cocuklarim bagimsiz, demokratik ve refah bir Türkiye'de büyüsünler okusunlar, ben istemez miyim canimin Tantuni cektigi zaman gece carsiya gideyim. Istemez miyim ben denize gireyim, Türkiye'de hem kendim icin hem de Türkiye'yi daha da büyütmek icin calisayim vs. bu bahsettiklerimi burada paran varsa da yapamiyorsun.
Ne isim var benim burada diye 20 senedir kendime sorarim. Cünkü gelecegim garantide, cünkü düsüncelerimi her ortamda herkese kafalarina vura vura (deyimdir) söyleyebilirim. Harald Krüger ile bile tartismiligim vardir aha ahahahahha bak nerden aklima geldi simdi konu konuyu acar. Bu arada konudan iyice ciktik ahahha ahahhaahahaha :)
Hocam size ulaşabileceğim bir mail adresiniz var mıdır ? ya da iletişim kurabileceğimiz herhangi bir kanal ?

Pılımı pırtımı toplayarak Azerbaycan'a gideceğim artık. Hem kardeş ülke hem Türk ülkesi yabancılık çekmeyiz. Ekonomileri de güzel. :D

Petrol fiyatlari dusunce de Turkiye'ye geri donersin :)

Biz Turkler cok tembeliz. Armut pis, agzima dus. Azerbaycan Petrol ve Dogalgaz sayesinde bu halde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı