GT 1030 oyun performansı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buralara bak istersen, yardımcı olabilir belki.

Dostum internetim az olduğu için video izleyemiyorum ortalama FPS değerlerini yazabilir misiniz?

Single olduğu için bir 10-15 FPS daha düşük alacaksın yani hesaplarıma göre senin medium ayarlarda 30 FPS alman gerek.

Dual RAM alsam kaç olur.

Single olduğu için bir 10-15 FPS daha düşük alacaksın yani hesaplarıma göre senin medium ayarlarda 30 FPS alman gerek.

Böyle Low ayarlarda kaç FPS alirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum internetim az olduğu için video izleyemiyorum ortalama FPS değerlerini yazabilir misiniz?

Sual RAM alsam kaç olur.
Dual.

Hocam 10-15 FPS'lik fark olmaz merak etmeyin. Bazı oyunlarda değişmez bile bazılarında ise 3-4 FPS belki. Dual daha sağlıklı oluyor sadece. Ayrıca DDR4 için 4x2 genelde kullanılmaz. Genelde 8x1 kullanılır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 10-15 FPS'lik fark olmaz merak etmeyin. Bazı oyunlarda değişmez bile bazılarında ise 3-4 FPS belki. Dual daha sağlıklı oluyor sadece. Ayrıca DDR4 için 4x2 genelde kullanılmaz. Genelde 8x1 kullanılır.
Ddr4 için 16'lıklarda 8x2 tercih edilir. Ddr4 için 8gb genelde tek kullanılır.

Fiyatlarla ilgili bir bilgim yok ama r3 3100 daha mantıklı daha ucuzsa. O da olmazsa i3 10100 tercih edilebilir.
Hocam 1030 güzel bir kart değil. Oyunlar genellikle ekran kartı odaklı olduğu için ben olsam gerekirse i3 9100 alırım rx 570'e vesaire yönelirim.

Hocam siz nerenizden uyduruyorsunuz, abim normal 8 GB kullanıyordu mesela Forza'da Ultra ayarlarda 70 FPS alıyorken 16 yapınca FPS 90'a çıktı. (diğer oyunlarda da böyle)

Yeni konular

Geri
Yukarı