GT 1030 Oyunlarda FPS Düşmesi

Nazmi Ökden

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
işsiz
Profil Kapağı
1525903830
Son güncellemelerden sonra GT1030, PUBG, CSGO, ETS2, LOL'de FPS düşüşleri yaşanmaya başladı. Bu sorunları yaşayan bir tek ben miyim? LOL 120-130 FPS alırken fightlarda 60'ın altına bile düşebiliyor PUBG'nin 45 FPS'nin altına düşmezdim en düşük ayarlarda şu an 25 -35 FPS. Nedeni nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarıma format atmama rağman böyle format ile bütün sürücüler siliniyor diye biliyorum geeforece experianceden temiz kurulum yapıyorum driver yüklerken bunları da bir deneyeceğim teşekkürler sonucu yazarım.
Neyle ilgili güncellemelerin bu sorunlara yol açtığını düşünüyorsun?

BIOS, Chipset v.b güncellemeleri kontrol et.
Ekran kartı ayarlarını sıfırlamak için DDU rehberine göre ekran kartı sürücüsünü ve dosya kalıntılarını kaldır. Tekrar yükle.
DDU ile AMD ve NVIDIA Sürücü Kaldırma Rehberi
Bakım yönergelerini uygula.
Temel Sistem Bakım ve Performans Optimizasyonu Yönergesi

Bilgisayarıma format atmama rağman böyle format ile bütün sürücüler siliniyor diye biliyorum geeforece experianceden temiz kurulum yapıyorum sistem temizliğine de önem gösteriyorum temp %temp% recent prefetch klasörlerini haftada bir temizlerim herhangi bir hızlandırma programı kullanmıyorum gerekli tüm sürücüleri driverpack ile yükledim zaten windowsum da güncel güncelleme olunca otomatik kendisi buluyor 1 ay önceki FPS yi alamıyorum bilgisayarda

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı