GT 1030 oyunlarda kenar titreme sorunu

artifactr

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarda grafik sorunu var mı, yok mu anlayamadım. Videoya bakar mısınız? Ayarlar çok yüksekte. Bu grafik CS'de de böyle, çok titriyor kenarlar en yüksekte.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Nvidia kontrol paneli ayarlarında en yüksekte 16x ve en yüksek kalite. CS'de ayarlar ultrada. ETS 2'de çok yüksekte %150 ölçekte.

• i5 2400 3.10 GHz 4 çekirdek
  • Asus GT 1030 OC 2 GB
  • 8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
yukarda yazmıştım görmemişsiniz sanırım söyliyim yine o ayarların hepsini denedim üstüne 6 kere format attım bilgisayara çözünürlükleride denedim hiçbir şekilde çözülmüyor sorun
Mesaj otomatik birleştirildi:

hatta bazı oyunlar artık çamur gibi görünüyor heryer dalgalı oynama zevki kalmıyor

nvidia control paneldeki bütün ayarları tek tek denedim düzelmiyor oyüzden garanti diyorum zaten siz mesela cs de en ultra 16x 8xmsaa gibi ayarları en ultraya alıp video çekebilirmisiniz cache mapinde
benim cache mapinde Teroristlerin doğdugu yerin arkasındaki inşaatta çok belli oluyor sorun
yani bu videoda
sizde buna benzer video atabilirmisiniz karşılaştırmak istiyorum

yukarda yazmıştım görmemişsiniz sanırım söyliyim yine o ayarların hepsini denedim üstüne 6 kere format attım bilgisayara çözünürlükleride denedim hiçbir şekilde çözülmüyor sorun

hatta bazı oyunlar artık çamur gibi görünüyor heryer dalgalı oynama zevki kalmıyor

nvidia control paneldeki bütün ayarları tek tek denedim düzelmiyor oyüzden garanti diyorum zaten siz mesela cs de en ultra 16x 8xmsaa gibi ayarları en ultraya alıp video çekebilirmisiniz cache mapinde
benim cache mapinde Teroristlerin doğdugu yerin arkasındaki inşaatta çok belli oluyor sorun
yani bu videoda
sizde buna benzer video atabilirmisiniz karşılaştırmak istiyorum
Aslinda ayni sey bendede var. Ama ben bu kadar takilmamistim. V-SYNC i acmayi dener misiniz bir de ?

Kardeş ben bunun bi arıza oldugunu düşünmüyorum. Bir çok kişide var bu. Bazı oyunlarda görülmüyor. Senin oynadıgın oyunlarda eski oyunlar zaten. Video atma imkanım malesef ki yok internetim sınırlı çünkü.

Bazi oyynlar degil iste bilgisayarda 15 20 oyunda denedim hepsinde ayni mesela yabanci oyuncudan my summer car izliyorum ayni grafik ayari adamin gerçek hayat gibi benim çamur gibi onunu zir görüyosun ve bu pubg de var gta 5 de var csde var mb warbandda var assasin creed brotherhoodda var ets 2 de var ats de var ve csde uzaktaji adamlarda bulanik gorunuyor

Yani soyle diyim her oynadigim oyunda boyle 2017 oyunu bile olsa

Rise oft he tomb raiderde var

Youtuberlara bakiyorum medimum ayarlarda oynuyolar ets yi ben very high %150 ama onlarinki kayiş gibi mis tertemiz görüntü bende videodaki dalgalanma tirtiklanma
Ya ekran kartini garantiye yolladim baska ekran karti taktim yine aynj delircegim
Ya ekran kartini garantiye yolladim baska ekran karti taktim yine aynj delircegim

Son düzenleme:
dostum aynı sorun bendede var herhangi bir çözüm bulabildin mi ? geçen sene hatırlıyorum euro truck simulatör 2,pubg oynarken kırılmalar olmuyordu şimdi çok saçma şekilde var geçen ay format attım bu sorun çıktı birde 1030 ile geeforce experiancede oyunları optimize edince çözünürlüğü düşürüyormu ?

Kardes ayni sorun PUBG de vardi. Anti-Aliasing yani kenar yumusatmayi orta ayarlara cektigimde baya bi azaldi sorun. Ama CS:GO da napsamda az da olsa oluyo o titreme. Galiba oyun kaynakli.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı