GT 1030 oyunlarda kenar titreme sorunu

artifactr

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarda grafik sorunu var mı, yok mu anlayamadım. Videoya bakar mısınız? Ayarlar çok yüksekte. Bu grafik CS'de de böyle, çok titriyor kenarlar en yüksekte.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Nvidia kontrol paneli ayarlarında en yüksekte 16x ve en yüksek kalite. CS'de ayarlar ultrada. ETS 2'de çok yüksekte %150 ölçekte.

• i5 2400 3.10 GHz 4 çekirdek
  • Asus GT 1030 OC 2 GB
  • 8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Galiba objelerin kenarlarındaki tırtırları kastediyosun. Bu anti-aliasing yani kenar yumusatma ayarından kaynaklanır.CS deki 2x MSAA yı 8x yapmayı dene. Nvidia denetim masasından da bütün kenar yumuşatma ayarlarını açmayı dene.

Galiba objelerin kenarlarındaki tırtırları kastediyosun. Bu anti-aliasing yani kenar yumusatma ayarından kaynaklanır.CS deki 2x MSAA yı 8x yapmayı dene. Nvidia denetim masasından da bütün kenar yumuşatma ayarlarını açmayı dene.
Evet onlarin hepsini denedim hicbisekilde duzelmiyo overclockdan oldu sanirim sinirlari biraz astim +300 yaptim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlarin hepsini yaptım zaten vatana gideceğim garantiye yolliyacagim sorun Oc den kaynaklanıyor buyuk ihtimal siniri asmistim biraz ama vatan bana oc yaptın mı diye sorarsa onlara evet dersem almazlarmi sizce karti napmaliyim verirken

Son düzenleme:
Evet onlarin hepsini denedim hicbisekilde duzelmiyo overclockdan oldu sanirim sinirlari biraz astim +300 yaptim

Bunlarin hepsini yaptım zaten vatana gideceğim garantiye yolliyacagim sorun Oc den kaynaklanıyor buyuk ihtimal siniri asmistim biraz ama vatan bana oc yaptın mı diye sorarsa onlara evet dersem almazlarmi sizce karti napmaliyim verirken
E o zaman OC yi kapat eski haline geri getir. Düzelmesi lazım OC den öle kolay kolay bozulmaz ki kart.

yok video izledim adamın orta ayarlarda benimkinden iyi görünüyo birde bu her oyun mesela rise of the tomb raider falan gta 5 falan onlardada aynı

pubgdede var mesela

yok video izledim adamın orta ayarlarda benimkinden iyi görünüyo birde bu her oyun mesela rise of the tomb raider falan gta 5 falan onlardada aynı

pubgdede var mesela
Bugun aklima geldi. Cözünürlugun dusuk olmasi yapabilir. 1080p demi oynuyorsun yoksa daha dusukte mi ? Birde kartinda sorun yok. OC ben hic yapmama ragmen bendede var ama ben takilmamistim pek. Ve OC ile o karti bozamazsin. Zaten kaldiramayacagi bi deger girersen Nvidia driver i otomatikman eski haline geri getiriyor.

ilk zamanlar böyle bir şey yoktu csde şuanda adamı zor görüyorum uzaktaki cisimlerde kötü görünüyor illaki bi garantiye götürcem çözünürlük sorunu değil baktım pcde 1280x800 de aynı tv ye taktım ondada aynı

Bence garanti ile ugrasmayin derim cunku donanimsal bi sorun degil bu. Yazilim kaynakli oldugunu dusunuyorum. Cozunurluk 1920x1080 e getirin. Nvidia kontrol panelinden kenar yumusatmayi acin sonuna kadar. CS de 2x MSAA yi 8x yapin. Baska aklima bi sey gelmiyor. :(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı