GT 1030 sistem yükseltme

handaq

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu anda oynadığım oyunlar ETS 2, Valorant, Assetto Corsa Online, Assetto Corsa'da yaklaşık 40 FPS alamıyorum. Bazen düşük ayarlarda :) sistemim AMD Ryzen 3 1200 8 GB RAM GT 1030 ekran kartı A320M-H anakart sistemde sizce işlemcimimi değiştirmem gerekiyor yoksa ekran kartımı yükselttiğime ise asettoda iyi bir FPS almak istiyorum. Ortalama 100 150 orta ayarlarda almak istiyorum, önerilerinizi bekliyorum. Çok kararsızım, bütçem ise 4K 5k. A320M-H anakartla uyumlu olması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
O işlemciye çoğu kart darboğaz yapar ama dersen güzel kart alayım bir kaç ay sonra değişirim işlemciyi 1660 alabilirsin 3K civarıysa. Para kalırsa da 2.el 1600AF alabilirsin 1400 civarına bulursun. Kendi işlemcini satıp üste biraz para ekleyipte alırsın.

O işlemciye çoğu kart darboğaz yapar ama dersen güzel kart alayım birkaç ay sonra değişirim işlemciyi 1660 alabilirsin 3K civarıysa. Para kalırsa da 2.el 1600 AF alabilirsin 1400 civarına bulursun. Kendi işlemcini satıp üste biraz para ekleyipte alırsın.

2.el çok anlamıyorum işlemci performanslarını veya 2.el ekran kartı almayı düşünüyorum 1660 3K civarında satanlar var ama mining olayları falan var ya çok anlamıyorum ömürleri performansları nasıl olur?

2.el çok anlamıyorum işlemci performanslarını veya 2.el ekran kartı almayı düşünüyorum 1660 3K civarında satanlar var ama mining olayları falan var ya çok anlamıyorum ömürleri performansları nasıl olur?
Mining yapılsa bile performansta bir fark olmaz ki sanmıyorum normal yapılmış olacağını 1660 pek tercih edilmiyordu genelde 1660Super falan tercih ediliyordu.

Mining yapılsa bile performansta bir fark olmaz ki sanmıyorum normal yapılmış olacağını 1660 pek tercih edilmiyordu genelde 1660 Super falan tercih ediliyordu.

Teşekkürler yardımlarınız için çok teşekkür ederim galiba GTX 1660 ve Ryzen 5 1600 AF alacağım 2'sini de 2.el

Benim RAM DDR4 yazıyor sıkıntı olur mu 1650 ekran kartlarına

Olmaz hocam anakartınız DDR4 RAM'lerde DDR4 yani uyumlu

Hocam ekran kartındaki DDR değil GDRR yani farklı şeyler

Benim RAM DDR4 yazıyor sıkıntı olur mu 1650 ekran kartlarına

Hocam ekran kartındaki DDR değil GDRR yani farklı şeyler

Reis uğraştırdım seni de eyvallah ben ozamn Ryzen 5 1600 ve GTX1650 alıyorum darboğaz olmaz herhalde

Yeni konular

Geri
Yukarı