GT 1030 sisteme 144 Hz monitör almak mantıklı mı?

Kardeşim sen şu video işini bir unut videolardan bahsetmiyorum sen gelip hala bana filmler 24 FPS diyosun biliyoruz bunu zaten. Ben Windows kullanmaktan bahsediyorum niye ısrarla anlamak istemiyosun. İnternette gezinirken özellikle çok rahatlıyor 144Hz.

Kardeşim sen şu video işini bir unut videolardan bahsetmiyorum sen gelip hala bana filmler 24 FPS diyosun biliyoruz bunu zaten. Ben Windows kullanmaktan bahsediyorum niye ısrarla anlamak istemiyosun. İnternette gezinirken özellikle çok rahatlıyor 144Hz.
Ben de diyorum ki videoda bile (hareketli bir görüntü) etki etmeyen ekran yineleme hızı değeri internette gezinirken nasıl etki etsin bunu anlayamıyorum. Açıkla ben de bilgileneyim.

Ben de diyorum ki videoda bile (hareketli bir görüntü) etki etmeyen ekran yineleme hızı değeri internette gezinirken nasıl etki etsin bunu anlayamıyorum. Açıkla ben de bilgileneyim.

Tamam ben sana daha fazla anltamak istemiyorum bence açıkca anlattım. Daha sonra birisi konuyu hortlatırsa o anlatsın size ben artık daha nasıl anlatıcağımı bilemiyorum.

Tamam ben sana daha fazla anltamak istemiyorum bence açıkca anlattım. Daha sonra birisi konuyu hortlatırsa o anlatsın size ben artık daha nasıl anlatıcağımı bilemiyorum.
Dostum sen açıklamıyorsunki. "İnternette gezinirken özellikle çok rahatlıyor 144Hz" gibi cümleler kurup havada bırakıyorsun. Bunu söyleyebilmen için mantıklı bir sebebin bir argümanın var mı? Varsa söyle ben de bileyim günlük kullanımdaki etkisini. Yıllarca 75 Hz monitör kullandım, 6 ay önce 144 Hz'e geçtim oyun dışında bir farkına rastlamadım. 144 Hz kötü demiyorum. Günlük kullanıma bir etkisi yok diyorum. Tamamen oyun için (bence) kullanılan bir teknoloji. Zaten bahsettiğin gibi günlük kullanıma etkisi olan bir şey olsa Apple bunu senden önce fark eder, MacBook'lara koyardı. Daha fazla yazmak istemiyorum, bir şey yazarken argümanlarını sunmalısın kısacası. İyi akşamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı