GT 710 sistem GTA 5 açar mı?

İşletim sistemi
Windows 7
Elbette fotoğrafta PS3 olunca ne oluyorsa.
40 FPS akıcı demedim size göre akıcı olmayabilir çünkü 60'dan 40a düşüyorsunuz ama bu arkadaş 20 FPS'den 40a çıkacak yani onun için gayet akıcı olur.

Bak kaç FPS oynarsa oynasın 40 FPS kimseye göre iyi sayılamaz ben eski sistemde CS'yi uzun süre 30 FPS oynadım ama nedense yeni PC gelince 60 FPS'i mükemmel bulmadım.
Sana göre çöp arkadaşın bilgisayarı bunu kaldırıyor. Ayrıca dah kaç kere söyleyeceğim bilmiyorum ama 20 FPS oyundan 40 FPS'ye geçince 40 FPS gayet akıcı olur.

Yani bu tez doğru değil.

Bak kaç FPS oynarsa oynasın 40 FPS kimseye göre iyi sayılamaz ben eski sistemde CS'yi uzun süre 30 FPS oynadım ama nedense yeni PC gelince 60 FPS'i mükemmel bulmadım.

Ama ben nedense GTA 5'i başından sonuna 40 FPS üstelik 1440x900 çözünürlükte bitirdim. Gayette zevk aldım.

Sistemim alt kısımda. GTA 5 kaldırır mı? Kaldırırsa kaç FPS alırım?

Anakart: ASUSTeK Computer ınc. B75M-A.
İşlemci: Intel Pentium G2020 2.90 GHz.
RAM: 4 GB.
Ekran kartı: GT 710.
İşletim sistemi: Windows 7 64 Bit.

Dostum vereceğin paraya yazık olacak böyle düşünen insanlara üzülüyorum.

Ama sonra 60 FPS'ye geçtiğinde bunu söyliyemeyeceksin.

Söyleyemem zaten 75Hz monitörüm ile 75 Hz Valorant oynuyorum ve o çok daha akıcı bunu inkar etmiyorum ama 40 FPS de bana gayet akıcı geliyor.

Sistemim alt kısımda. GTA 5 kaldırır mı? Kaldırırsa kaç FPS alırım?

Anakart: ASUSTeK Computer Inc. B75M-A.
İşlemci: Intel Pentium G2020 2.90 GHz.
RAM: 4 GB.
Ekran kartı: GT 710.
İşletim sistemi: Windows 7 64 Bit.
Evet kaldırır kimseyi takmayın 210 ile bile oynuyordum neyin kafası bu arkadaşlar düşük veya orta ayarlarda 50 fpsye kadar çıkarsın? :D

Geri
Yukarı