GT 710 sistemde performans düşüşü

Kuşçu

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi akşamlar, 1 yıl önce aldığım bilgisayar 3-4 aydır performans düşüşleri yaşıyor. HDD kötüydü, SSD aldım. Sistemi SSD'ye kurdum ve bazı sorunlar geçti. Ama bilgisayarda bazı sorunlar hala devam ediyor. Örneğin Dead Cells'de sabit 60 FPS oynardım ama şimdi bakıyorum 50-60 arası dalgalanıyor. Aynı şekilde mesela LoL'de 50-60 arası bazen dalgalanmalar oluyor, Warband da eski performansı vermiyor PC özellikler şöyle:

• Anakart: Turbox HM55P
  • İşlemci: Intel i5 560 M (Anakart Turbo frekansını desteklemiyor.)
  • Ekran kartı: NVIDIA GT 710.
  • DDR3 8 GB RAM.

İyi akşamlar, 1 yıl önce aldığım bilgisayar 3-4 aydır performans düşüşleri yaşıyor. HDD kötüydü, SSD aldım. Sistemi SSD'ye kurdum ve bazı sorunlar geçti. Ama bilgisayarda bazı sorunlar hala devam ediyor. Örneğin Dead Cells'de sabit 60 FPS oynardım ama şimdi bakıyorum 50-60 arası dalgalanıyor. Aynı şekilde mesela LoL'de 50-60 arası bazen dalgalanmalar oluyor, Warband da eski performansı vermiyor PC özellikler şöyle:

• Anakart: Turbox HM55p.
  • İşlemci: Intel i5 560 m (anakart Turbo frekansını desteklemiyor.)
  • Ekran kartı: NVIDIA GT 710.
  • DDR3 8 GB RAM.

T-t-Turbox...

Artı -2 Eksi
Güç kaynağı olabilir sorun. Temiz bir format ta atabilirsin, programla etkinleştirmeden kulan.
Böyle uyduruk merdiven altı yerlere para kaptırmayın gidin core 2 quad sistem toplayın daha sorunsuz olur. Ssd de sorunlu listesinde olanlardansa o da olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı