GT 730 Düşük Performans Sorunu

tekoyunhayat

Decapat
Merhaba arkadaşlar, sistemim şu şekilde:
  • İşlemci: AMD 8300 3.30 GHz
  • 8 GB RAM
  • Ekran kartı Nvidia GT 730
ETS 2'de sürekli kasma sorunu oluyor, FPS yerlerde. Bunun nedeni ekran kartım mı acaba? Her şeyi düşürmeme rağmen 30 FPS sabit bile olmuyor sürekli 22-24'lerde geziniyor. Oynamak istediğim tek oyun şu anlık bu, sistemim yetersiz olduğu için mi bu kasma yoksa başka bir şeyden mi kaynaklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • 8 GB RAM
ETS 2'de sürekli kasma sorunu oluyor, FPS yerlerde. Bunun nedeni ekran kartım mı acaba? Her şeyi düşürmeme rağmen 30 FPS sabit bile olmuyor sürekli 22-24'lerde geziniyor. Oynamak istediğim tek oyun şu anlık bu, sistemim yetersiz olduğu için mi bu kasma yoksa başka bir şeyden mi kaynaklı?
Ekran kartınız aşırı düşük kalmış sistemde 1050Ti veya 750Ti almanızı öneririm

Merhabalar,
aynı ekran kartı bende de mevcut. Giriş seviyesi bi ekran kartı ancak ets de ben 45-50 fps arası alıyorum. 4 gb ram intel core duo 2 e 7300 işletim sistemine sahibim.
Yapmanız gereken tek şey ve en iyi çözüm yolu nvidia denetim masasına gelip kaliteden peformansa almak,ondan sonra 3d ayarların yönetilmesi kısmındaki genel ayarları genelde performans moduna almanız.
Ve bir de çözünürlüğü 1280X800'e almanız etkili yollar olacaktır.
Bunları yaptığınız halde problem halen devam ediyorsa lütfen ulaşın.
Saygılarımla,

İyi günler öncelikle. Çözünürlüğünüz 1280X800'iken mi 45/50 fps alıyorsunuz?
Çözünürlüğünüz 1280X800'ken grafik ayarınız nelerdir? Ben çözünürlüğü düşürdüğüm de 45 fps falan oluyor ancak yüksek kalite açıyorum çözünürlüğü düşürdüğüm zaman, o zaman da 30 35 arası oynuyorum.
Merhabalar,
aynı ekran kartı bende de mevcut. Giriş seviyesi bi ekran kartı ancak ets de ben 45-50 fps arası alıyorum. 4 gb ram intel core duo 2 e 7300 işletim sistemine sahibim.
Yapmanız gereken tek şey ve en iyi çözüm yolu nvidia denetim masasına gelip kaliteden peformansa almak,ondan sonra 3d ayarların yönetilmesi kısmındaki genel ayarları genelde performans moduna almanız.
Saygılarımla,

yi günler öncelikle. Çözünürlüğünüz 1280X800'iken mi 45/50 fps alıyorsunuz?
Çözünürlüğünüz 1280X800'ken grafik ayarınız nelerdir? Ben çözünürlüğü düşürdüğüm de 45 fps falan oluyor ancak yüksek kalite açıyorum çözünürlüğü düşürdüğüm zaman, o zaman da 30 35 arası oynuyorum.

Merhabalar,
Çözünürlüğüm 1280X800 ve grafik ayarlarım düşük seviyede.Yüksek kalitede değil performans modunda açıyor.
Tahmin ediyorum ki benim ayarlarımı yaparsanız siz de 55-60 fps arası alabilirsiniz.
Saygılarımla,

• 8 GB RAM

Aynı sorun bendede oluyor. Cozum yolunu buldunmu reis ??
Merhabalar,
Saygılarımla,

Bendede ayni ekran karti ve ayni kasma sorunu var.
İşlemci core 2 duo
Gt 730
4 gb ram
300 watt power
Ayardan düzeltemezsek cözüm nedir ??

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı