GT 730 performans sorunu

Kassadin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımın özellikleri;
  • GT 730 4 GB 128 bit ekran kartı
  • AMD Athlon (tm) II X4 635 processor 2.91 GHz işlemci
  • 6 GB RAM
Skyrim, Call of Duty Black Ops 1 gibi oyunlarda ayarları ne kadar düşürsem de kasıyor, neden olabilir? Format atsam geçer mi ? :/

kardeşim internette birsürü gt 730 performans testi var baktıklarımında 4 gb ram 2.40 ghz işlemcisi falan var ama oynatıyor düzgün vevaplar verirseniz sevinirim

MSI afterburner indir ve oyun içi CPU, GPU, sıcaklıkları ve kullanımlarına bakıp resmini burada paylaş. O ekran kartına sorun çıkartmaz o işlemci ve son olarak da ekran kartının driver versiyonunu, oyunların orjinal olup olmadığını ve windowsunun sürümünü belirt. Donanımsal sorun olabilir.

abi resimler bnlar oyunlar orjinal deyil driver 3 hafta önce güncelledim ve 3 hafta önce girdiğimdede kasıyordu windows 7 cs go da en düşük ayarlarda 1280 x1024 çözünürlükte 50-100 arası fps alıyorum lol de tüm ayarlar en yüksekte 90 falan deadpool da en düşük ayarlarda oynuyorum dc universe de en düşük ayarlarda çok az kasmayla oynuyorum

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    254 KB · Görüntüleme: 158
  • 2.png
    2.png
    254,9 KB · Görüntüleme: 116
  • 3.png
    3.png
    253 KB · Görüntüleme: 120
  • 4.png
    4.png
    256,4 KB · Görüntüleme: 106
  • 5.png
    5.png
    254,7 KB · Görüntüleme: 198
  • 6.png
    6.png
    255,8 KB · Görüntüleme: 116
Dostum oyunun içinde göster o değerleri eğer bilmiyorsan bunu izleyip yap.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle 64 Bit temiz bir Windows 10 kur. Her ne kadar otomatik olarak sürücüler güncellenecek olsada bazıları eski sürüm kalabiliyor. Bu bağlamda ekran kartını elle en son sürüme güncellemeni tavsiye ederim. Oyunları da 1024x768 çözünürlükte çalıştır 10-15 FPS artar.

tam ekran fotoğraf çektiğimde siyah ekran çıktı onun için küçülttüm

arkadaşlar birde şimdi bu program da core clock mhz memory clock mhz falan var onları arttırırsam ne oluyo

Öncelikle 64 Bit temiz bir Windows 10 kur. Her ne kadar otomatik olarak sürücüler güncellenecek olsada bazıları eski sürüm kalabiliyor. Bu bağlamda ekran kartını elle en son sürüme güncellemeni tavsiye ederim. Oyunları da 1024x768 çözünürlükte çalıştır 10-15 FPS artar.
windows 10 da pahalı be :) windows 8 gerekiyor

Dosya Ekleri

• 8.png
    8.png
    324,1 KB · Görüntüleme: 103
  • 9.png
    9.png
    321,6 KB · Görüntüleme: 133

Yeni konular

Geri
Yukarı