GT 730 GTA 5 oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Oynatmaz diye düşünüyorum açarsa 10FPS. Ekran kartını GTX 750 Tİ (2.el olsun) 480 TL'niz varsa RX 460 OEM 2GB alın fıstık gibi oynatır.

Dostlar merhaba GT 730 Intel i5 2500 4 GB RAM sahip bir PC'ye sahibi acaba kaç FPS alabilirim GTA 5'de?
1080P en düşük ayarlarda 30FPS civarında oynanır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostlar merhaba GT 730 Intel i5 2500 4 GB RAM sahip bir PC'ye sahibi acaba kaç FPS alabilirim GTA 5'de?

Çözünürlüğü 720P yapıp ayarları da kısarsanız 45 50 FPS alırsnız diye düşünüyorum.

İşlemciniz eski ama güçlü bir işlemci RX 570/gtx 1650 Super gibi ekran kartlarını besleyebilcek güçte ,bir bakın derim. (Güç kaynağınız yeterli ise).

Oynatmaz diye düşünüyorum açarsa 10FPS. Ekran kartını GTX 750 Tİ (2.el olsun) 480 TL'niz varsa RX 460 OEM 2GB alın fıstık gibi oynatır.

Ne tarafınızdan neye dayanarak atıyorsunuz böyle bilgileri merak ediyorum .

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Michael/Scofield
Ne tarafınızdan neye dayanarak atıyorsunuz böyle bilgileri merak ediyorum .

Düşünüyorum dedim bu bir. 2. olarak o testte i5 2500 mü kullanıyorlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı