GT 730 PUBG oynatır mı?

• Konuyu başlatan Cklta
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 6B

Cklta

Centipat
ASRock A320M-hdvr4 socket AM4 3200 MHz anakart.
8 GB RAM.
AMD Ryzen 5 2400G işlemci.
NVIDIA GT 730 128 Bit ASUS ekran kartım var PUBG, CS:GO gibi oyunlar oynatır mı oynatırsa FPS nasıl olur?

GT730'u çıkar. VGA/DVI-D/HDMI kablosunu anakartın üzerindeki girişe tak. PC yi başlat. Sürücüleri yükle. Oyuna başla. GT730 seni yavaşlatıyor. Satıp kendine RAM al.
üstadım dediğini yaptım ekran kartını söktüm şu anda amd nin sitesinden sürücüleri indiriyorum şunu belirteyim şu anda oyuna girmediğim halde bilgisiyar grafik bakımından zorlanıyor cpu z den grafik birimine baktığımda ekran kartı olarak windows temel görüntü bağtaştırıcısı olarak gözüküyor

üstadım dediğini yaptım ekran kartını söktüm şu anda amd nin sitesinden sürücüleri indiriyorum şunu belirteyim şu anda oyuna girmediğim halde bilgisiyar grafik bakımından zorlanıyor cpu z den grafik birimine baktığımda ekran kartı olarak windows temel görüntü bağtaştırıcısı olarak gözüküyor
Sürücüleri kur sorun olmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı