GT 730 Overclock Potansiyeli nedir?

Bana da yardım edebilir misiniz 4 GB versiyonunu kullanıyorum bende RAM'i kullanıyormuş öğrendiğim kadarıyla RAM zaten 4. 2'sini ekran kartı alınca oyunlardan sonra çok kasıyor bilgisayar nasıl ayarlayabilirim ben bunu BIOS'dan biri anlatabilir veya video linki atabilir mi rica etsem?

V3_5580_Dual cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Sanırım kart bu Ekran Kartı. Ancak GPU Tweak'de GPU Core clock 700 bellek hızı ise 1600 görünüyor internetten hangi linke baktıysam 1100 yazıyor durumu pek anlayamadım maalesef bende bir bilende yardımcı olmuyor galiba burada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

GPU-Z profili de bu.

GPU Tweak'de 800-1600 görünüyor Afterburner'da 700-800 (Core clock - Memory clock)

Yapabileceğim en iyi stabil çalıştırabilecek zarar vermeyecek değere overclock etmek istiyorum bu işten anlayan kart hakkında bilgi sahibi birisi yardımcı olursa çok sevineceğim cidden.

Son bir şey daha belli bir orana yükselttikten sonra after burnerda bazen lim no load yazıyor bu voltaj limiti görünmüyor anlamına mı geliyor sürekli gelip gidiyor?

Kardeşim belki de ekran kartını değiştirmişsindir ama tekrar önüne lım load veya lıd load geliyorsa bunların anlamı güç kaynağı veya anakartın ona o kadar gücü besleyemiyor veya veremiyor eğer güç bakımından sıkıntın yoksa ekran kartı bu limitlere normalde çıkamıyor zorluyorsun demektir kendiliğinden MHz değerlerini düşürür.

Geri
Yukarı