GT 730 sistem FIFA 18 oynatır mı?

3.7 oyun kullanıyor sistem hiç bellek kullanmıyor mu? 4GB bu oyun için yetersiz, o kadar. 3.7 oyun kullanacak, geriye 300MB kalıyor. Sistem 300MB'tan fazla göre bu sa belleğin tükenmesi demek. Sonuç olarak drop olur. Kendim 4GB RAM ile denedim diyorum neyini anlamıyorsun. Attığın videoda adam GT 730 ve 4GB RAM ile oyunu oynuyor, ve yazılımsal olarak ekran kaydı alıyor. Yazılımsal ekran kartı programları bellek ve ekran kartı canavarıdır. 4GB ve 730'un kayıt esnasında 1 kez bile drop olmadan ve 60FPS'in altına düşmeden performans verebileceğine inanıyorsan ve o videoyu doğru kabul edebiliyorsan o senin sorunun dostum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Daha fazla tartışmak adına bu videoyu bırakıp çıkıyorum. Videodaki işlemci çok zayıf olduğu için biraz darboğaz yapıyor ama çok sorun değil. Kart OC modeli ve GDDR5 olduğu için biraz daha güçlüdür onu zaten demiştim. Bak bakalım FIFA 19 gibi bir oyunda kaç GB RAM kullanıyor.

Bu arada orada yazan değerlere sistemin kullandığı bellek de dahil.

Her neyse, o kısmı yanlış okumuş olabilirim. Saat 2 olmuş normal. Ancak 4 GB RAM ve GT 730 ile dropsuz 60FPS ekran kaydı alınması bence videonun gerçekliğini sorgulamamız için yeterli bir sebep.

Ah 400kb/sn internetim olmasa size 30dk ya sonuçları söyleyeceğimde işte TTNET'in gazabına uğruyorum. Ama %23'ü dolunca indirmenin oyunun bir kısmını oynamaya izin veriyor.

Sonuçları ne zaman olursa olsun bekliyorum ve söylediklerimin arkasındayım, 4 GB bellek ve 730 o oyun için yetersiz.

Tamam.
Şunu da unutmayın oyuna girerken arka plandaki gereksiz şeyleri kapatın Steam olsun Discord olsun vb şeyler ve ekran kaydı da almayın. Sadece MSI Afterburner'den bakın ve bize de bilgilendirin arkadaşların artık susmasını hevesliyorum :) :) :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Daha fazla tartışmak adına bu videoyu bırakıp çıkıyorum. Videodaki işlemci çok zayıf olduğu için biraz darboğaz yapıyor ama çok sorun değil. Kart OC modeli ve GDDR5 olduğu için biraz daha güçlüdür onu zaten demiştim. Bak bakalım FIFA 19 gibi bir oyunda kaç GB RAM kullanıyor.

Bu arada orada yazan değerlere sistemin kullandığı bellek de dahil.
Bu video daha inandırıcı ancak ben 4GB bellek ve R7 250X ile FIFA 17 denemiştim ve oynayamamıştım, bundan dolayı çok direttim. Arkadaş indirsin ve deneyimlerini bize aktarsın, eğer dropsuz ve akıcı bir oyun deneyimi yaşarsa benim aldığım düşük performans FIFA 17'nin kötü optimizasyonundan kaynaklı demektir.

Bu video daha inandırıcı ancak ben 4GB bellek ve R7 250X ile FIFA 17 denemiştim ve oynayamamıştım, bundan dolayı çok direttim. Arkadaş indirsin ve deneyimlerini bize aktarsın, eğer dropsuz ve akıcı bir oyun deneyimi yaşarsa benim aldığım düşük performans FIFA 17'nin kötü optimizasyonundan kaynaklı demektir.
Biraz sanki geri vites gibi oldu ama neyse :)

Yarın sonuçları kalktığımda yazarım size hadi iyi geceler.
Bekliyor olacağım, unutma lütfen. Eğer dropsuz ve akıcı bir performans elde ederseniz kendimi raporlayacağım. Ne olursa olsun kimse kimseyi yanlış bilgilendirmemeli.
Biraz sanki geri vites gibi oldu ama neyse :)
Geri vites ne alaka? Kavga mı ediyoruz burada? Zihniyete bak. Git tiktokta takıl sen.

Bekliyor olacağım, unutma lütfen. Eğer dropsuz ve akıcı bir performans elde ederseniz kendimi raporlayacağım. Ne olursa olsun kimse kimseyi yanlış bilgilendirmemeli.

Geri vites ne alaka? Kavga mı ediyoruz burada? Zihniyete bak. Git tiktokta takıl sen.
Hayır okadar GT730la oynanmaz oynanmaz diyip şimdi öyle demek garip birde tiktok ahahahah

Yeni konular

Geri
Yukarı