GT 730 sistemde FIFA 19 kasıyor

IEmre

Decapat
Daha fazla  
Herkese selamlar Technopat ailesi.

NVIDIA GT 730 4 GB
i5 3550 3.30 GHZ
16 GB RAM
WIN 8.1 Home SL Performance Edition;

Özellikli olan bilgisayarım FIFA 19'da inanılmaz derecede kasıyor. Menüde 20, oyun içinde 8-10 arası FPS alıyorum. Günlerdir forumda açılan buna benzer tüm konuları takip etsem de çözüm bulamadım. Oyun içi ayarlar, NVIDIA denetim masası ayarları gibi tüm ayarları yapmama rağmen BF3, FIFA19 gibi oyunları 20-30 FPS aralığında oynuyorum. Şuan PC'de tertemiz format üzerine driverlar ve sadece FIFA19 yüklü olmasına rağmen kasıyor.

NOT: PC'yi alalı 6 aydan kısa süre oldu. Aldığım ilk anda kasmaları fark ettiğim için hep sorunlu olarak gördüm. 1 ay önce vakit bularak teknik servise gönderdim, ekran kartı değişimi yaptıklarını söylediler. Fakat 3 gün önce aldım, 8.1 performance edition kurulum yapıp test etmeme rağmen FIFA19 bile oynatmıyor. Desteklerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Çözünürlük nedir?

Kasa TV'ye bağlı. 1842X1048. Fakat çeşitli çözünürlüklerde denesem de fark göremedim.
Kasa TV'ye bağlı. 1842X1048. Fakat çeşitli çözünürlüklerde denesem de fark göremedim.
Dipnot: Daha önce yıllarca aynı oyunu aynı TV üzerinden i3 2330, GT430 ekran kartıyla full ayarlarda 60 FPS oynayabiliyordum.

Biraz saçma denilebilir, 16 GB RAM'e GTX 660 veya 550 Ti gibi ekran kartları uyar minimum

16 GB RAM ile ekran kartı ne alaka? Adamda GT710 vardır ama 16 RAM vardır. Arka arkaya bir sürü sekme açıp Spotify'dan müzik dinlerken internette geziyordur. Bu da çok RAM ister.
Doğrudur. Fakat 3400 TL'ye bu hazır kasayı aldım. Fakat bin pişmanım...

Turbox-Izoly-Dragos değil mi? Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı