GT 940M notebook açılmama sıkıntısı

Emre0897

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese iyi geceler.
Laptop kullanmaktayım, ekran kartım ise GT 940M fakat en son bir sıkıntı oldu. Euro Truck Sim. 2 oyununa girmeye çalışırken ekran kartı fazla ısınmasın diye Msi Afterburner'dan hızların kestim öyle giricektim. Sürekli böyle yapıyordum çünkü. Tam girerken nVidia yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu dedi. Ondan sonra nVidia kayboldu masaüstünden. Birçok şey denedim update yaptım, sürücüyü geri dön işlemi uyguladım, kaldırdım tekrar yükledim düzelmedi. Sorun şu; herhangi bir oyuna girmeye çalıştığımda oyun çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Entegreye alıp denediğimde ise böyle bir hata vermiyor direkt açıyor sorunsuz bir şekilde. Şimdi benim ekran kartına nolmuş olabilir? Bozulmuş mu sizce yoksa bir format atsam en baştan mı kursam?
Şimdiden teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile güvenli modda Intel ve NVIDIA sürücülerini kaldırın. İşlem bittikten sonra Intel sürücüsünü Intel DSA'dan, NVIDIA sürücüsünü NVIDIA'nın sitesinden kurun.

Geek Uninstaller yardımı MSI programını ve dosya kalıntılarını kaldırın. Kaydettiği ayarların sıfırlanması için yapın. Sonradan tekrar yükleyebilirsiniz. Ama ayarlarını kurcalama.
Geek Uninstaller - Download

Sonra DDU rehberine göre Entegre ve Nvidia ekran kartını kaldırın.
DDU ile AMD ve NVIDIA Sürücü Kaldırma Rehberi
En güncel sürücüyü sitesinden yükleyin.
Sürücüleri Yükle | NVIDIA
İyi akşamlar.Dediklerinizi yaptım fakat sorunum çözülmedi.Ne sıkıntısı olabilir acaba?Yanmış veya bozulmuş olabilir mi ki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar yok mu bir fikrin olan ?Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı