GT 940M oyun performansı

Eru Iluvatar

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Arda, Ölümsüz Topraklar
Daha fazla  
Meslek
Tanrı
Arkadaşlar bu sistem şu oyunları kaldırır mı ? Kaldırırsa hangi ayarlarda, kaç fps ile kaldırır ? Şimdiden teşekkürler.

Screenshot_2.png

OYUNLAR:
1.Assassin's Creed 3 ve 4:Black Flag
2. Far Cry 3 ve 4
3.Crysis 2 ve 3
4.Battlefield 3 ve 4

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim çözünürlüğün düşük olduğu için 2.,3. ve 4.'yü High ayarlar rahat açacağını düşünüyorum ama garanti vermiyorum. 1. AC 3'ü Ultra'da açacağını fakat AC 4'den emin değilim. Açar AC 4'ü fakat Hıgh'da mı oynarsın Ultra'da mı bilemem :) Far Cry 4'de de belki High olmayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
FarCry4 testi var burada High'da video da 25 FPS alıyor. Video çekmeden akıcı High'da oynayabilirsin anlamına geliyor bu. OC yapmışda olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
GT 940M'e OC yaparak High'da oynayabilirsin AC4'ü :)
( Bunların hiçbiri garanti değil fakat arakadaşın yaptığı testlerdeki işlemci seninkinden kötü. Bunların hepsini tahmini yazdım. YouTube'da performans testlerini görebilirsin.)

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu sistem şu oyunları kaldırır mı ? Kaldırırsa hangi ayarlarda, kaç fps ile kaldırır ? Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 133958

OYUNLAR:
1.Assassin's Creed 3 ve 4:Black Flag
2. Far Cry 3 ve 4
3.Crysis 2 ve 3
4.Battlefield 3 ve 4
Evet oynarsınız. Ancak GT-940m ile çok birşey yapacağınızı sanmıyorum. Normal veya High ayarlarda oynarsınız. Grand Theft Auto 5 (GTA 5) içinsede, oynarsınız.

Yok, zaten laptopu hediye olarak aldım, benden çıkan bir para olmadığı için pek sorun değil. Tek istediğim normal-high ayarlarda 30-40 FPS üzeri oyunlar oynamak :D
Sende benim gibi BF'cisin :) Multiplayer'ı bir harika ama ben konsoldan oynamayı daha çok seviyorum :) Evet durum şu şekilde :
High rahat kaldırıyor. Büyük ihtimal High'da 40+FPS oynarsın.
OC MSI Afterburner ile yapılabilir diye biliyorum. İlgili bir video buldum:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı