GT 940M oyun performansı

Az önce oyun indi, 15 dakika kadar TDM oynadım, farklı ayarlarda. Anti-Aliasing, Ambient Occlusion gibi şeyleri kapatıp, diğer ayarları High yaptığımda 35-40 fps arası bir performans aldım. Benim için gayet yeterlidir.

Tavsiyem BF4 MP oynarken ayarları LOW' a almanız yoksa adamları zor görürsünüz BF' de önemli olan FPS şahzen oyunu ultra ayarlarda oynayabiliyorum ama LOW' a alıp 100+ FPS' de çok daha güzel oynanıyor.

Parlama ve patlama efekleride daha az olacağından rakiplerinizi daha iyi avlarsınız sadece Mesh Quality ayarını Medium' a çekebilirseniz daha iyi olur.

Uzaktaki rakiplerinizi daha net görmenizi sağlayan bi grafik ayarıdır.

Konuyu hortlatıyorum fakat yeni konu açmak istemedim, konu kirliliği olmaması açısından.

Aynı sistemin Shadow of Mordor, Watch Dogs, GTA V ve Assassin's Creed: Syndicate gibi oyunlarda performansı ne olacaktır ?
@1Game1Gamer

Son düzenleme:
Syndicate de biraz düşük fps oluyor ama performansa pek etkisi yok. Bu arada laptopa oc yapmamanızı öneririm. Laptoplar oc'a uygun değil. Özellikle soğutucu kullanmıyorsanız.

U serisi işlemcili laptopların amacını bilmiyorsunuz galiba ? İşlemci tasarruf yapmak için üretilmiş ama siz onu zorlayacaksınız ? Bu dizüstü bilgisayarında O.C kesinlikle yapmayın. Yukarda arkadaşın dediği gibi dizüstü bilgisayarlar O.C için uygun değildir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı