GT 940M oyun performansı

Nası sinirlendim bilemezsin.
Az önce oyun indi, 15 dakika kadar TDM oynadım, farklı ayarlarda. Anti-Aliasing, Ambient Occlusion gibi şeyleri kapatıp, diğer ayarları High yaptığımda 35-40 fps arası bir performans aldım. Benim için gayet yeterlidir.

Gayet iyi bir performans. OC'ye gerek kalmadı. İyi oyunlar :)
Konuyu oku lütfen, yardımcı olacaksan ol; olmayacaksan laf kalabalığı yapma arkadaşım.

OC yapacağım demedim ki ben zaten. :lanet: Keşke yazdığım mesajları doğru düzgün okumak bilseniz.
Soruna cevap vereyim laf kalabalığına ben de atılımıyım en iyisi. Hepsini oynatacaktır. High oynatacağını düșünüyorum. OC olayında ise arkadaşlar işlemciye OC anlamış. Ekran kartına küçük bir OC yapılabilir.

bende de aynı özellikte hp star wars dizüstü var.

1.Assassin's Creed 3 ve 4:Black Flag :Orta ayarın biraz ustunde oynayabılırsınız
2. Far Cry 3 ve 4 : optim. guzel oldugu ıcın ultra ayarlarda bıle kasmadan oynayabılırsınız
3.Crysis 2 ve 3 guzel bı keyıf almak ıstıyorsan orta ayarların bıraz ustunde oynayabılırsınız
4.Battlefield 3 ve 4 orta ayarlarda oynayabılırsınız

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı