GT301 sıvı soğutma önerisi

Tabii ki mümkün. RGB takıntım yok demiştin. O zaman 1 çift PWM kasa fanı alman yeterli. Bu arada soğutucunun yanında aparatı çıkıyor mu bilmiyorum ama diğer tarafına da fan takılabiliyor. Çok gerekmez ama bilgilendirme amaçlı dedim. Fazla da masraf yapma arka egzozun hemen üstüne bir tane daha egzoz eklemen yeterli şu anda.
aslında RGB olsa daha iyi olur her fan RGB zaten o RGB olmazsa kötü bi görünüm olur bence.

Ekstra fan takmanıza gerek yok hocam sırf görüntü için. Çünkü kasa içi zaten yeterince serin olacaktır o konuda şüpheniz olmasın.

Ekstra fan takmanıza gerek yok hocam sırf görüntü için. Çünkü kasa içi zaten yeterince serin olacaktır o konuda şüpheniz olmasın.
işlemci soğutucu almam yeterli olacaktır o zaman zaten ağır bir oyun oynamam oynadıklarım codmw4 pes2018 takılırım

kardeşim asus gt301 kasamın üst kısmına cooler master 240mm sıvı soğutucuyu cuk diye oturttum ramlerim rgbli ve çıkıntılı olmasına rağmen memnunum alabilirsin

kardeşim asus gt301 kasamın üst kısmına cooler master 240mm sıvı soğutucuyu cuk diye oturttum ramlerim rgbli ve çıkıntılı olmasına rağmen memnunum alabilirsin
hangi sıvı soğutucu linkini atarmısın?
bu arada sistemimde sipariş ederken farketmedim 550W PSU var sıkıntı olurmu :?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    298,4 KB · Görüntüleme: 42
  • image.jpg
    image.jpg
    169 KB · Görüntüleme: 39
  • image.jpg
    image.jpg
    292,9 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:

Geri