GT420 CS:GO FPS sorunu

EfeCan72Ok

Decapat
Bilgisayarım yaklaşık 2 haftalık yeni topladım.

Ryzen 5 1600 AF.
A320M S2H.
8 GB DDR4 3000MHz RAM.
Bende olan bir ekran kartını kullandım. GeForce GT420.

Win 10 kurmuştum fakat CS:GO'da naptıysam 30 menü de de 40'ı falan geçmiyordu tüm ayarları tüm forumları denedim fakat olmadı. Bir de Win 8.1'de deneyeyim dedim ama sorun yine aynı. Pencereli modda 640 çözünürlüğe bile aldım olmadı. FPS_MAX komutları veya CS:GO başlangıç ayarlarını da denedim olmadı. Tüm Driver'lar güncel bir halde. Sorun nedir?

Oyun içi görüntü:

1589242773666.png

Resim de ki halde oynadığımda bile 50, Max 60 geçmiyor ve adamlarla çatışınca düşüyor. (NVIDIA denetim masası ayarları ve güç seçenekleri vs. her şey ayarladım yine aynı) ayarlar Full en düşükte.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ryzen 5 1600 AF.
A320M S2H.
8 GB DDR4 3000MHz RAM.

Win 10 kurmuştum fakat CS:GO'da naptıysam 30 menü de de 40'ı falan geçmiyordu tüm ayarları tüm forumları denedim fakat olmadı. Bir de Win 8.1'de deneyeyim dedim ama sorun yine aynı. Pencereli modda 640 çözünürlüğe bile aldım olmadı. FPS_MAX komutları veya CS:GO başlangıç ayarlarını da denedim olmadı. Tüm Driver'lar güncel bir halde. Sorun nedir?

Oyun içi görüntü:

Eki Görüntüle 560025

Resim de ki halde oynadığımda bile 50, Max 60 geçmiyor ve adamlarla çatışınca düşüyor. (NVIDIA denetim masası ayarları ve güç seçenekleri vs. her şey ayarladım yine aynı) ayarlar Full en düşükte.

Oyuna gücü bu kadar yetiyor GT 420 çok eski ve dandik bir kart bütçe verin güzel bir ekran kartı alın en kötü GTX 750 Ti alın CS:GO'da rahat 200 FPS alırsınız.

Ryzen 5 1600 AF.
A320M S2H.
8 GB DDR4 3000MHz RAM.

Oyun içi görüntü:

Eki Görüntüle 560025

Minimum 1050 veya 1050Ti ekran kartı alın.
Oyuna gücü bu kadar yetiyor GT 420 çok eski ve dandik bir kart bütçe verin güzel bir ekran kartı alın en kötü GTX 750 Ti alın CS:GO'da rahat 200 FPS alırsınız.
750Ti, 1030 gibi ekran kartları 70-120 FPS lere kadar düştü. Valve oyunu güncelledikçe 5-10 FPS düşüyor. Yakında oynanmaz hâle gelecek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı