GTA 3 remake söylentileri

Muhtemelen GTA Vice City remake falan olmaz.
GTA 6 Vice City'de geçecek. GTA 6, GTA Vice City'nin 20.yılanda çıkabilir. 2024.

Ben GTA 3 remake isterdim.
RDR 1 remake de güzel olur.

GTA Vice City remake gelmesin GTA 6 Vice City'de geçsin.

Claude Remake'de konuşsa güzel olur.

Bende aynı şekilde düşünüyorum hocam GTA 6 Vice City de geçecek söylentileri bayağı güçlü. San Andreas'ın Remake'inin GTA 5'den çok farkı olmaz bence GTA 5'e çok doyduk artık. Aralarında bir tek GTA 3 Remake mantıklı geliyor 22 Ekim'i bekliyorum bende bakalım Rockstar'ın sürprizi neymiş.

Bende aynı şekilde düşünüyorum hocam GTA 6 Vice City de geçecek söylentileri bayağı güçlü. San Andreas'ın Remake'inin GTA 5'den çok farkı olmaz bence GTA 5'e çok doyduk artık. Aralarında bir tek GTA 3 Remake mantıklı geliyor 22 Ekim'i bekliyorum bende bakalım Rockstar'ın sürprizi neymiş.
Rockstar'a güveniyorum dersem yalan olur.
Umarım remake gelir.

Konuşursa oyunda birçok diyalog değişecektir. Zaten konuşmayan ana karakter çok sönük kalır günümüzde.
Hatırladığıma göre Gta 3 görevleri fazla eğlenceli değildi umarım yeni görevler eklerler ve yeni gizemler.
Rockstar'dan büyük isimler ayrıldı diye biliyorum eğer GTA 3 Remake gerçekten çıkarsa GTA 6'nın nasıl bir oyun olacağı ile ilgili az çok fikir sahibi de olabiliriz.
Hocam bence remake gelmiyecek.
Ne zaman başladılar ki oyuna, hiç bir bilgi gelmedi.
O değil de Bully 2 çıksa ne güzel olurdu be.
Bir de modern zamanlarda geçse tadından yenmez.

Hatırladığıma göre GTA 3 görevleri fazla eğlenceli değildi umarım yeni görevler eklerler ve yeni gizemler.

Görevlerin tasarımları değişecektir zaten. Oyunda motor helikopter vb araçlar yoktu. Paraşüt de yoktu mesela paraşüt kullandığımız bir görev ekleyebilirler. Remake takısının hakkını verebilecek işler yapmaları lazım.
Hatırladığıma göre GTA 3 görevleri fazla eğlenceli değildi umarım yeni görevler eklerler ve yeni gizemler.

Hocam bence remake gelmeyecek.
Ne zaman başladılar ki oyuna, hiçbir bilgi gelmedi.

Bir de modern zamanlarda geçse tadından yenmez.

Take Two 3 tane Rockstar Games oyununa Remake veya Remastered yapacak. doğrulandı diye biliyorum. GTA içinde 20.yıla özel duyuru yapacaklar belki de tesadüftür.

Görevlerin tasarımları değişecektir zaten. Oyunda motor helikopter vb araçlar yoktu. Paraşüt de yoktu mesela paraşüt kullandığımız bir görev ekleyebilirler. Remake takısının hakkını verebilecek işler yapmaları lazım.
Araçtan atlama da yoktu.

Oyunun havasını degistirseler iyi olur.
Yaşayan bir atmosfer hissettirmiyor insana.

Hocam bir de bana yaşayan atmosferi en iyi yansıtan Gta Vice City olmuştu.
Görevlerde sona yaklaştıkça bu yaşayan atmosfer hissi azalmıştı bende.

Hayvan ekleseler iyi olur.

Araçtan atlama da yoktu.

Oyunun havasını degistirseler iyi olur.
Yaşayan bir atmosfer hissettirmiyor insana.

Hocam bir de bana yaşayan atmosferi en iyi yansıtan GTA Vice City olmuştu.
Görevlerde sona yaklaştıkça bu yaşayan atmosfer hissi azalmıştı bende.

Hayvan ekleseler iyi olur.

Yeniden yapacaklarsa bunları yapmalılar.
Liberty City genel olarak karanlık bir şehir GTA 4 de birçok kişi eleştirmişti. Ben seviyorum ama sevmeyen kesimde bir hayli fazla şehiri biraz daha renkli yapabilirler gece kulüpleri eğlence mekanları falan ekleyebilirler.

Yeniden yapacaklarsa bunları yapmalılar.
Liberty City genel olarak karanlık bir şehir GTA 4 de birçok kişi eleştirmişti. Ben seviyorum ama sevmeyen kesimde bir hayli fazla şehiri biraz daha renkli yapabilirler gecekulüpleri eğlence mekanları falan ekleyebilirler.
Gta 4 Gay Tony çok renkli bir yapıya sahip o güzel mesela.

Geri
Yukarı