GTA 4 alınır mı?

Katilmen34

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba GTA 4 almak istiyorum sizce değer mi ve kaç GB son olarak hikayesiz modu var mı? Yani ben görev yapmak yerine etrafta gezip bir şeyler yapmak istiyorum, cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba GTA 4 almak istiyorum sizce değer mi ve kaç GB son olarak hikayesiz modu var mı? Yani ben görev yapmak yerine etrafta gezip bir şeyler yapmak istiyorum, cevaplarsanız sevinirim.

Tüm GTA oyunlarında görev yapmadan başı boş gezebilirsiniz fakat görev yapmayacağınız bir oyuna para vermek ne kadar mantıklı bir yerden sonra bayar.

Alınır ındırımlı ıse 30TL'ye dusmustu 1kac ay once ne zaman ındırıme gırer bılmem eer hiç GTA oynamadıysanve baska GTA oyunun yoksa kesınlıkle deger.

Yani ben görev yapmak yerine etrafta gezip bir şeyler yapmak istiyorum
GTA 4'de boş boş gezerek yapacağınız tek şey araba sürüp adam öldürmek. Başka hiçbir şey yok. Alıyorsanız görevleri aşırı iyi şahsen görevlerini yapabilirsiniz. Kütüphanenizde durması gereken bir oyun bence. 22 GB olması lazım.

Görev yapmayacaksan alınmaz çünkü seni bir noktadan sonra bayar. Onun dışında şu an 109 TL, hadi diyelim Nays Cashback ile 89 TL'ye aldın. İçinde DLC'ler de olduğu için bence değer fakat indirimde çok daha ucuza düşüyor normalde. Steam dolar kuruna geçene kadar da daha indirim olacağını sanmıyorum ama en kötü son güne kadar bekleyip son gün alırsın.

Rockstar Games, kendi sitesi üzerinde oyunu çok daha pahalıya satıyor. Muhtemelen ilerleyen süreçte bu fiyat artışını Steam üzerinde de yapacaktır, oyunu almak istiyorsanız güzel bir fırsat olabilir lakin başıboş gezmek için almak ne kadar mantıklı olur bilemiyorum. Bana kalırsa başıboş takılmak için tercih edilecek GTA oyunu ya San Andreas ya da V. Tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz. Yine de oyunu alıp özellikle hikayesini oynamanızı tavsiye ederim, Türkçe yama ile oynamak isterseniz kaliteli yamalar da mevcut.

GTA 4'de boş boş gezerek yapacağınız tek şey araba sürüp adam öldürmek. Başka hiçbir şey yok. Alıyorsanız görevleri aşırı iyi şahsen görevlerini yapabilirsiniz. Kütüphanenizde durması gereken bir oyun bence. 22 GB olması lazım.
Üstat niye öyle diyorsun? Striptiz kulübüne gidebilirsin, internet kafeye gidip yeni kadınlarla tanışabilirsin, kuzenin Roman'ı arayıp bowlinge akabilirsin.. Böyle şeyler de var. GTA 4 gayet başarılı bir oyun bence. Birtakım optimizasyon sıkıntıları var ama çok göze batmıyor.

Üstat niye öyle diyorsun? Striptiz kulübüne gidebilirsin, internet kafeye gidip yeni kadınlarla tanışabilirsin, kuzenin Roman'ı arayıp bowlinge akabilirsin.. Böyle şeyler de var. GTA 4 gayet başarılı bir oyun bence. Birtakım optimizasyon sıkıntıları var ama çok göze batmıyor.
Kanka diğer GTA oyunlarına göre açık dünyası aşırı sınırlı şu saydığın şeyler GTA:SA'da yüzüne bile bakmıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı