GTA 4 kasıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Merhaba sistemim gayet iyi ve güçlü. 4 ay önce aldım sistemi. R5 3600, RX5500 XT Nitro, 8x2 16 GB RAM, 500 GB SSD bir sistemim var. Gayet güçlü ve neredeyse tüm oyunlarda Ultra'da 200-300 FPS arasa acıorum fakat GTA 4 de oyun kasma yapıyor Ultra'da olsa düşükte olsa. Yardımcı olabilecek var mı 🙂

Eğer oyun güncel değilse çok normal çünkü GTA 4 optimizasyon konusunda sıkıntılı bir oyun.

GTA 4 sorunlu bir oyun. Playstation portu olduğu için PC'lerde sorunlu çalışıyor.

Korsan olmasıyla ilgisi yok ancak korsansa güncel patch'i yüklemelisin. Sanırım 1.0.8.0 son patch'ti ancak bir araştırıp yükleyebilirsin. Sadece son patch'i yüklemen yeterli olur. Korsana destek yok buradan sonra. :D

Korsan olmasıyla ilgisi yok ancak korsansa güncel patch'i yüklemelisin. Sanırım 1.0.8.0 son patch'ti ancak bir araştırıp yükleyebilirsin. Sadece son patch'i yüklemen yeterli olur. Korsana destek yok buradan sonra. :D

Teşekkür ederim bir bakayım ben ama sanırım en güncel patch çünkü daha yeni indirdim ve GTA 4 indirdigim yer de zaten yeni atmıs videoyu. Ama yine de bakayım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı