GTA 4 optimizasyon sorunları devam ediyor mu?

oscorp

Hectopat
Steam'e geri döndükten sonra daha iyi olduğunu umuyorum. Ana hikaye dışındaki hikayelerini oynamadığım için bahar indiriminde alabilirim. Gay Tony hikayesi eğlenceli gözüküyor. :D

Episodes from liberty City versiyonu optimizasyon açısından normal GTA 4'e göre biraz daha iyi. Zaten oynanılamayacak kadar kötü falan optimizasyonu da yok, eğer ortalama bir bilgisayarınız varsa bile rahat oynarsınız. Eğer ekran kartınız çok iyi değilse gölgeleri Very High'a almayın, yeterli :D

Steam'e geri döndükten sonra daha iyi olduğunu umuyorum. Ana hikaye dışındaki hikayelerini oynamadığım için bahar indiriminde alabilirim. Gay tony hikayesi eğlenceli gözüküyor. :D.

Sanmıyorum yıllar öncesinde oynamıştım hala kötüydü OPT'im. Konusunda lakin aşağıda gördüğün sistem ile çalıştırabildim ha şöyle bir şey var GTA 5 daha akıcı oynanılıyor sanki.

Ek not: GTA4'ü GTA 5'ten fazla severim.

Bir de oyunu 110 Tl yayınlamışlar.Dolar üzerinden yine daha ucuz ama diğer oyunlarda dolar 1.5-2 olarak hesaplanırken ki bu oyunların bazıları güncel oyunlar.11 sene önce çıkmış ve oynayamadığımız bir oyunun 110 Tl olması saçma geliyor bana remastered bile değil oyun.Bahar indirimlerinde de çok düşeceğini sanmıyorum.

Bir de oyunu 110 Tl yayınlamışlar.Dolar üzerinden yine daha ucuz ama diğer oyunlarda dolar 1.5-2 olarak hesaplanırken ki bu oyunların bazıları güncel oyunlar.11 sene önce çıkmış ve oynayamadığımız bir oyunun 110 Tl olması saçma geliyor bana remastered bile değil oyun.Bahar indirimlerinde de çok düşeceğini sanmıyorum.
Bence de saçma. İndirimlerde 30 TL falan oluyordu galiba.

Paket fiyatı 20.50 tekil 10.50ydi arkadaşıma almıştım oradan biliyorum.

Bir de oyunu 110 TL yayınlamışlar. Dolar üzerinden yine daha ucuz ama diğer oyunlarda dolar 1.5-2 olarak hesaplanırken ki bu oyunların bazıları güncel oyunlar. 11 sene önce çıkmış ve oynayamadığımız bir oyunun 110 TL olması saçma geliyor bana Remastered bile değil oyun. Bahar indirimlerinde de çok düşeceğini sanmıyorum.

Bir de bunun üzerine Online özelliğinin falan da kapanması mükemmel (!) Yani.

Ben 2017 ya da 2018 senesinde 7.5 liraya almıştım sanırım.Ancak oyunun mükemmel(!) optimizasyonu sayesinde oynayamadan iade etmiştim.Şu an aynı sorunu L.A. Noire'de yaşıyorum.Rockstar'ın PC port ve optimizasyonları GTA 5'e kadar hep berbattı.Bugün bile GTA San Andreas'ın korsan versiyonu Steam versiyonundan daha stabil çalışıyor.Bu arada bunu korsanı desteklemek amacıyla değil Rockstar'ın yaptığı kötü işleri belirtmek için söyledim.Oyunun Steam versiyonuna sahibim.

Geri
Yukarı