GTA 4 oynanır mı?

Arkadaş Metal Gear Solid V, the Legend of Zelda: Breath of wild ve Red Dead Redemption 2'den bahsediyor.

RDR2 evet, o çok daha iyi. Ama arada 10 yıllık bir fark olduğunu da unutmayalım. GTA 4 günümüzde hala oldukça iyi, ama araba sürme mekanikleri harika ya. Oyunun o kısmı bana yetiyor.
Rdr 2 evet olabilir de diğerleri çok da fark olmaz bence gta 4 fizikleri gta 5dede kullanılsa bunlari geçebilirdi.

Merhaba, şu anda GTA San Andreas'ı da neredeyse bitirmiş bulunmaktayım ve aklımda GTA 4'ü de oynamak var. Sizce 13, 3GB indirmeye değer mi?

Tabii ki de oynanır hocam, GTA serisi gelmiş geçmiş en iyi oyun serilerinden biridir, bence ve çoğu kişi içinde böyledir, kesinlikle tavsiye ederim.

Oynanır tabii ki öyle bir fizik motoruna sahip GTA başka yok. Karanlık falan boğar sıkar deniyor da San Andreas da çok farklı değil :/
Ne? San Andreas GTA V ve VC'den sonra en renkli temaya sahip. GTA IV'de renkli kartuşları bitmiş sanırım. Tabii yine de şu GTA San Andreas'tan bile daha iyi denilen hikayesini oynayacağım.

Ne? San Andreas GTA V ve VC'den sonra en renkli temaya sahip. GTA IV'de renkli kartuşları bitmiş sanırım. Tabii yine de şu GTA San Andreas'tan bile daha iyi denilen hikayesini oynayacağım.

Hocam ben nostaji olsun diye indirdim yine ama hala gideri var fakat optmizasyon çok kötü pek bir çözümüde yok hikayesi için oynanır.

RAGE motorunun ilk kullanıldığı oyun. Bu vesile ile firmanın RDR serisi ve kendisinden sonraki çıkmış ve çıkacak olan GTA serisi oyunlarının atasıdır GTA 4. Şu YKS sınavı bitsin ben de başlayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı