GTA 4 trojanlı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ismetK0

Hectopat
Arkadaşlar GTA 4 almayı düşündüm arkadaşlar trojanli vs. deyince biraz araştırdım ve Technopat'ta vs. böyle bir sorunla karşılan çok insan gördüm. Acaba crackli FitGirl repack vs. de aynı sorun var mı diye baktım ve orada da var. Nedir acaba bu? Göz göre göre trojan bulaştırmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar GTA 4 almayı düşündüm arkadaşlar trojanli vs. deyince biraz araştırdım ve Technopat'ta vs. böyle bir sorunla karşılan çok insan gördüm. Acaba crackli FitGirl repack vs. de aynı sorun var mı diye baktım ve orada da var. Nedir acaba bu? Göz göre göre trojan bulaştırmak istemiyorum.

Cracklı bır cok oyun ya da dosyada virus olur emin olun (arkadaş crackli indirecek sanmışım ondan dalga gecmeyin)

Son düzenleme:

Steam'den aldığın hiçbir oyunda trojan, virüs, keylogger vs bulunmaz.

Eğer Steam gibi güvenilir bir yerden alırsan trojan çıkmayacağına neredeyse %100 emin olabilirsin.

Steam niye virüslü bir oyun satsın? Korsan indirmek mi istiyorsunuz?

Steam yetkilileri tarafından tüm dosyalara bakılıp bir sıkıntı var mı diye bakıldıktan sonra oyunlar mağazaya ekleniyor Steam'de virüslü bir şey olmaz.

Steam'de virüs olmaz. Crack yüklüyorsanız güvendiğiniz siteleri tercih edin. Hatta virüs taraması yapın yüklemeden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı