GTA 4'e güncelleme geldi

Belki işletim sistemi yetersiz? "sisteminizin yetersizliği" kelimesinden ekran kartını kastettiğini nereden çıkardın acaba?

RTX 3060 Ti, 16 GB RAM, Ryzen 5 5600X, Windows 10 Pro var. Bak bakalım hangi özelliği yetmiyor? Zamanında da GTX 1060 i7 7700K kasam var iken Windows 8'de kullanmayı denemiştim orada da hata vermişti 2018 gibi de Windows 10'a geçince de hata vermişti. Bul bakalım sorunu. Ne kadar meraklısınız hatalı bir ürünü savunmaya.

Benim sistemim kötü ve hiçbir oyununda sorun yaşamadım. Neden olduğunu bilmiyorum ama gerçekten hiçbirinde yaşamadım.
Windows 7 kullandığın için olabilir.
GTA 4 her ne kadar kötü bir optimizazyona sahipse de oyun tarihinin en iyi oyunudur.
Daha yarısındayım (?) tam karar vermem için geç ama gene de şu anki düşüncemi söyleyeyim:
Hikaye konusunda sürekli kendini sürekli tekrar ediyor. Onu öldür, suna geç, bu ihanet etsin, başka birine geç, sonra o da ihanet etsin, sonra birileri ölsün, başka birine geç falan oluyor oyun.

Windows 7 kullandığın için olabilir.

Daha yarısındayım (?) tam karar vermem için geç ama gene de şu anki düşüncemi söyleyeyim:
Hikaye konusunda sürekli kendini sürekli tekrar ediyor. Onu öldür, suna geç, bu ihanet etsin, başka birine geç, sonra o da ihanet etsin, sonra birileri ölsün, başka birine geç falan oluyor oyun.
Windows 7 diye bir şey demedim. Şu anda oynadığım pc Windows 10 kullanıyorum. Yani gerçekten ilginç. Anlamadım neyse çok da önemli değil.

RTX 3060 Ti, 16 GB RAM, Ryzen 5 5600X, Windows 10 Pro var. Bak bakalım hangi özelliği yetmiyor? Zamanında da GTX 1060 i7 7700K kasam var iken Windows 8'de kullanmayı denemiştim orada da hata vermişti 2018 gibi de Windows 10'a geçince de hata vermişti. Bul bakalım sorunu. Ne kadar meraklısınız hatalı bir ürünü savunmaya.

Hayatımda 1 kere bile bu forumda yaşanan oyun hatalarını yaşamadım.

Bahsettiğimiz oyun GTA:SA değil, GTA IV.

Geri
Yukarı