GTA 4'ü özel yapan şeyler

Bu kişiden kişiye değişir, mesala benim için özel yapan şeyi ilk olarak müzikleridir, sabahtan akşama kadar dinlerim.

Ama onun dışında karakter gelişimi ile birlikte geçen hikayesi, bazı arabaları onu özel yapan şeyler.

2009 yılında PS3 aldığımda tanıştım ve hala da en favori oyunumdur.

İsteyen gömsün ama GTA V olmasa IV hala çatır çutur oynanıyordu.

Delirtmesi. Tüm ayarları düşürdüm 1024x768'e bile aldım şu anda ancak akıcı oldu. Eski bir oyun grafikleri de çok iyi sayılmaz yine de kasıyor.
Ayrıca neden yollara yağ sürülmüş gibi oynuyoruz?
Konsoldan kötü portlanmış. Piyasada satın alabileceğiniz en iyi bilgisayarla bile sabit 60 alamazsınız.

Bence hikaye açısından en iyi 2 GTA oyunundan biri. En sevdiğim GTA gerek araba dinamikleri gerek online Deathmach modu olsun müthiş bir oyundu.

Kesinlikle Roman. Roman olmasa oyunu oynamazdım. Oyunu en eğlenceli tarafı Roman. Striptiz'e giderken ''titties, titties'' diye ritim tutturur, habire koca Amerikan memelerinden bahseder. Şuursuzca davranır, geniş bir adamdır. İçmeye gittiğinizde sapıtır, saçma sapan şeyler anlatır. He bir de Little Jacob var. Onun konuşması yeter. Wha'gwan rasta?

Hikayesi baya iyi olmasına rağmen, en kötü GTA oyunu bana göre, kim ne derse desin. Hele ki Vice City ve San Andreas'tan sonra gelen o boğucu his, insanı hayata küstürür. Genel böyle düşünmüş olmalı ki, eski atmosfere döndü Rockstarda zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı