GTA 5 130 TL - G2A [Steam]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Ritualist Oyunu Steamden satın almış olması bir şey değiştirmeyecektir, Steamworks destekli olacağını sanmıyorum. Zaten Steamden satın alındığı zaman size başka bir CD-Key verecektir Social Club a girmeniz için. Yani tek farkı Steam kütüphanenizde de gözükmesidir( benimde içimden steam kütüphanemde bulundurmak geçiyor ancak böylesi daha uygun ^^ ). Ancak yinede Steamworks desteği konusunda yalan yanlış konuşmayayim daha 2 ay var sonuçta ancak benim düşüncem bu yöndedir.

Ön siparişteki oyun içi ikramiyelerden büyük ihtimal yararlanamayacağız büyük ihtimal buradan alırsak.

Açık açık belirtmiş GMG mağaza sayfasında alacağınızı o bonusları. İncelemenizde fayda var.

Şimdi steam'daki versiyon ile farkı olucakmı biri açıklayabilirmi acaba? Gerek online mod gerek steam works vs etkin olur mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
En para ile alıcam ben aylık 50 tl aktarmaya başladım. Steamden alıcam böylecek bana 100 TL'ye gelmiş olucak hemde steam de olucak. :)

En para ile alıcam ben aylık 50 tl aktarmaya başladım. Steamden alıcam böylecek bana 100 TL'ye gelmiş olucak hemde steam de olucak. :)

Aha enpara'cı :) Ben de 50 attım 50 de arkaadasın hesaptan atıp 100'e alıcam ama sorun şu 1 şubata kadar 200 TL olmuyacak. Yani o hediyelerden mahrum kalıcaz.

Arkadaşlar buradaki fiyat hep sabit mi kalacak? Oyun çıkana kadar 99 TL ve indirimle alma şansımız vardır umarım?

Oyunu ben de satın aldım lakin San Andreas key'i verildi. Oyun çıktıktan sonra mı verilecek acaba key?

Aynen, 24 marttan sonra. Steam'e eklendimi gta sa?

Bildiğim kadarı ile ön siparişi var ama 199 liracık.

Steam key'i vericekler size 24 martta.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı