GTA 5 130 TL - G2A [Steam]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba Recep Bey.

Oyunu başarılı bir şekilde kendim için satın aldım aynı işlemi arkadaşım için yaptık onun kredi kartı olmadığı için benim kartım üzerinden alıcaktık 2 kere denedik onay vermedi. İnternet üzerinden hesabıma eriştiğimde kendim için yaptığım 1. işlem ve onay alamadığımız 3. işlemin başarılı olduğunu gördük ama oyun alımı tamamlanamadı.

Özet olarak 1 oyun almış 2 kere ödeme yapmış olduk. Bankayla irtibata geçtiğimde onlardan ödeme alındığını işlemi iptal edemediklerini firma ile bağlantıya geçmem gerektiğini söylediler. Firma ise ödeme başarısız gözüktüğünü ve banka ile iletişime geçmemizi söyledi. Nasıl bir çözüm yolu bulabiliriz? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Game For Windows Live olacak mı yani?

Social Club ve Games for Windows Live farklı şeyler. GFWL öldü artık, kullanılmıyor.

Daha kesin bir bilgi yok. Fakat %50 %50 ihtimal var.

Burdan Recep Baltaşa bi sorum olucaktı. Oyun 24 Mart'da çıktığında bize key gönderilecek demi ?Mail yoluylamı gelicek ?

Evet, 24 Mart'ta, hatta belki de daha öncesinde key gönderilecek.

Key geldiğinde nasıl indireceğiz bu oyunu? RGSC sitesinde key girmek için bir yer yok ki.

Social Club uygulamasında key girme yeri var. İndirme konusu henüz belli değil, GMG halledecek. Zaten torrent'ten indirip key girip de orijinal yapabileceğiz. Tabi Steam olursa tadından yenmez.

Aklıma takılan birkaç sorum var. Cevaplanırsa çok sevinirim.

1. Steam, Playstore vb. dijital oyun servislerinde oyun fiyatları neden farklı ve en bariz örneği herkesin konuştuğu Steam'da 199 TL iken Greenmangaming adlı sitede 90 TL oluyor?

2. Sonuçta 90 TL'de az para değil şunun şurasında, bir insan ilk defa öğrendiği şeyi daha iyi öğrenmek ister aynı durum bende şu an var. Greenmangaming'e %100 güvenilmesi gerektiğini söylemiştiniz. Steam gibi bir servis mi ve başka bilmediğim böyle %100 güvenilirliği kabul edilmiş siteler var mı?

3. Lenovo Z510 kullanıyorum, Özelliklerim bunlar. Bilgisayarımda yüksek ayarlarda çalıştırabileceğim oyun olsa bile medium ayarlarda oynayan birisiyim. GTA V'i hangi ayarlarda oynayabilirim ve benim her oyunda uyguladığım medium ayarlarda açabilir miyim?

Eki Görüntüle 44359

4. GTA SA kodunu Steam üzerinden etkinleştirip indirildiğini söylemiştiniz. GTA V Steam üzerinden etkinleştirilmez ise bu siteden alınan oyunlar ne üzerinden indiriliyor veya bu GTA V ne üzerinden indirilecek?

5. Son olarak bende yarın oyunu alabilirim 3. sorumun cevabına göre. :) Burada arkadaş bir sorun yaşamış. Aynı sorunu yaşarsam ne diye mesaj atmam gerekiyor? Şimdi google çeviriye güvenilmez bu konuda, sorun başıma gelirse ayriyetten aynı konuları açmak istemiyorum. :)

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

@Recep Baltaş

1. Çünkü Steam Aral gibi perakendecilere göre fiyat belirlemek zorunda kaldı. GMG'nin böyle bir zorunluluğu yok.
  2. Steam gibi bir servis. Kendis istemcisi yok. Alexa değerlerine bakabilirsiniz. Zaten dünyaca tanına bir site ve daha önce çok oyun aldım. Ucuz Key satan bir Rus sitesi değil. Benzer sitelere buradan bakabilirsiniz: Sales
  3. Ayır konu açın.
  4. İndirme işini GMG duyuracak. Ama her halükarda Torrent'ten bile inse oyun verilen kodla orijinal yapılabilecek. Olay da bu zaten online oynamak için.
  5. Sorun falan yok. Ben birden çok GTA 5 aldım bir proje için ve bütün hepsinin GTA SA anahtarı da verildi. Zaten güvenmediğim bir servis olsa tavsiye etmem. Sonuçta bana güvenen binlerce insanı mağdur etmek istemem.
Rica ederim.

Daha dün duyulan bir bulgar sitesinden mi almak yoksa 10 TL daha verip bütün dünyaca tanınmış bir siteden mi almak ? Kaldı ki Region Lock varsa oradan alınan oyun patlayabilir. GMG'^de ise %100 güvendesin.

Merhaba Recep Bey.

Oyunu başarılı bir şekilde kendim için satın aldım aynı işlemi arkadaşım için yaptık onun kredi kartı olmadığı için benim kartım üzerinden alıcaktık 2 kere denedik onay vermedi. İnternet üzerinden hesabıma eriştiğimde kendim için yaptığım 1. işlem ve onay alamadığımız 3. işlemin başarılı olduğunu gördük ama oyun alımı tamamlanamadı.

Özet olarak 1 oyun almış 2 kere ödeme yapmış olduk. Bankayla irtibata geçtiğimde onlardan ödeme alındığını işlemi iptal edemediklerini firma ile bağlantıya geçmem gerektiğini söylediler. Firma ise ödeme başarısız gözüktüğünü ve banka ile iletişime geçmemizi söyledi. Nasıl bir çözüm yolu bulabiliriz? Yardımcı olursanız sevinirim.

Biraz bekleyin, iki taraftan birinde işlem gerçekleşecektir. Olmazsa bankanın işlemi iptal edip ücreti geri çekmesi gerek.

Son düzenleme:
Recep bey benim bir sorum olacak.

Şimdi biz green man gaming'den oyunu alıp Rockstar Games Social Club'tan etkinleştirdikten sonra, oyunu steamden alanlarla veya steam kütüphanesinde bulunanlarla bu oyunu online oynayabilecek miyiz?

Ayrıca bir sorum daha var.

Rockstar Games Social Club üzerinde ben hiçbir yerinde key girme yeri bulamadım. Oyun çıktığında nereye yazacağız bu keyi steam olmadığına göre?

Son düzenleme:
3. Ayır konu açın.
4. İndirme işini GMG duyuracak. Ama her halükarda Torrent'ten bile inse oyun verilen kodla orijinal yapılabilecek. Olay da bu zaten online oynamak için.

Cevaplarınız için tekrardan teşekkür ederim. Bir çok insana üşenmeden yardımcı olmanız da cabası...

Ayrı bir konu açtım: Lenovo Z510 GTA V'i açar mı? | Technopat Sosyal

Diğer bir konu ise torrent şu ana kadar hiç kullanmadım. Zamanı geldiğinde GTA V'i Greenmangaming üzerinden alanlar için nasıl ve nereden indirileceği üzerine bir konu açarsanız çok mutlu olurum. :)

Tekrardan ilginiz için teşekkürler. :)

@Recep Baltaş

Merhaba

Kendi steam hesabımda gta san andreas zaten mevcut. Ben bu kodu kardeşimin hesabında kullanmak istiyorum. Ben bu kodu o hesaba yüklesem gta 5 geldiğinde gta 5 i o hesaptan mı oynamak zorunda kalırım yoksa kendi hesabımda etkinleştirebilir miyim?

Recep bey benim bir sorum olacak.

Şimdi biz green man gaming'den oyunu alıp Rockstar Games Social Club'tan etkinleştirdikten sonra, oyunu steamden alanlarla veya steam kütüphanesinde bulunanlarla bu oyunu online oynayabilecek miyiz?

Ayrıca bir sorum daha var.

Rockstar Games Social Club üzerinde ben hiçbir yerinde key girme yeri bulamadım. Oyun çıktığında nereye yazacağız bu keyi steam olmadığına göre?

Bu konuda kesin bir şey diyemiyorum ama Steam sürümü de Social Club kullanacağından cevabım büyük ihtimalle olumlu, oynayabilmemiz gerek.

Oyunu çalıştırıp online oynamak istediğinizde sizden aktivasyon kodu isteyecek. Max Payne 3'te böyle olmuştu.

Merhaba

Kendi steam hesabımda gta san andreas zaten mevcut. Ben bu kodu kardeşimin hesabında kullanmak istiyorum. Ben bu kodu o hesaba yüklesem gta 5 geldiğinde gta 5 i o hesaptan mı oynamak zorunda kalırım yoksa kendi hesabımda etkinleştirebilir miyim?

Sand Andreas kodunu istediğin hesaba ekleyebilirsin. Bağımsız.

Cevaplarınız için tekrardan teşekkür ederim. Bir çok insana üşenmeden yardımcı olmanız da cabası...

Ayrı bir konu açtım: Lenovo Z510 GTA V'i açar mı? | Technopat Sosyal

Diğer bir konu ise torrent şu ana kadar hiç kullanmadım. Zamanı geldiğinde GTA V'i Greenmangaming üzerinden alanlar için nasıl ve nereden indirileceği üzerine bir konu açarsanız çok mutlu olurum. :)

Tekrardan ilginiz için teşekkürler. :)

@Recep Baltaş

Oyunu ben de satın aldığımdan konuyu takip ediyor olacağım. Gelişmelerden herkesi haberdar edeceğim. Dediğimi gibi en kötü senaryoda herkes parasını iade alır ama böyle bir şey olacağını hiç sanmıyorum zira daha önce defalarca oyun aldığım, dünyaca bilinen, güvenilir bir site GMG.

gta1.png
gta2.png

gta3.jpg

Çok sabırsız birisiyimdir. Birde güvendiğim biri bir öneride bulunuyorsa insan daha da tatmin oluyor. :)

Tek şu verdiğiniz ve bize kar ettiğimiz yetmiyormuş gibi 11.49$ daha kar etmemizi sağlayan kod nereden geldi. :)

@Recep Baltaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı