GTA 5 %31 görev gelmiyor

Lueenx

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar. GTA 5 hikaye modunda en son kaçış için araba hazırladım görev geçildi vs. yazdı fakat hiçbir karakterde görev yok. İnternetten videolara falan da baktım ama benim sorunumu çözebilecek bir video mevcut değildi. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Selamlar. GTA 5 hikaye modunda en son kaçış için araba hazırladım görev geçildi vs. yazdı fakat hiçbir karakterde görev yok. İnternetten videolara falan da baktım ama benim sorunumu çözebilecek bir video mevcut değildi. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Arabayı uygun yere park ettiysen Michael'i aradın mı Trevor veya Franklin ile?

Arabayı uygun yere park ettiysen Michael'i aradın mı Trevor veya Franklin ile?
Evet aradım zaten ondan sonra görev geçildi dedi.
Yarım saattir bomboş araba sürüyordum ve sol üstte "Gizli zulası olan arabaların bulunduğu bölgeler işaretlendi. Barry ... " sonrasını okuyamadım. Ana menüden baktığımda herhangi bir görevde olmadığım gözüküyor. Anlamadım.

Evet aradım zaten ondan sonra görev geçildi dedi.
Yarım saattir bomboş araba sürüyordum ve sol üstte "Gizli zulası olan arabaların bulunduğu bölgeler işaretlendi. Barry ... " sonrasını okuyamadım. Ana menüden baktığımda herhangi bir görevde olmadığım gözüküyor. Anlamadım.
Wlkthrough videolarına göz attınız mı peki? Tam hatırlamıyorum devamını.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum. Yaklaşık 10-15 kezdir karakter değiştirip durdum sonrasında oyun dondu 1-2 dk boyunca ve düzeldiğinde Michael'daydım. Hemen önümde ise bulut işaretine benzer bir şey vardı oraya gidince düzeldi teşekkürler.

Edit: Arkadaşlar sorun düzelmemiş. Bilen yok mu bunu düzeltmenin yaa

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı