GTA 5 araç kapılarının hepsini açmak

Merhabalar GTA 5'i yeni indirdim daha yeniyim. İnternette videolarda hani arabaların dıştan ya da içten tüm kapılarını açarlar ya onu hangi mod ile yapabiliyoruz?

Vehicle Controller diye bir mod var fakat burada sadece bagaj ve kaput açıyor kapıları açmıyor. Anladığım kadarı ile bir de bunları sadece arabanın içinde yapıyorlar. Araba dışında nasıl yapıyorlarki ben hiçbir şey anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle eğer mod kurarsan Online'dan ban yersin. Online da açmak için ise M'ye basıp Vehicles bölümüne girmelisin. Vehicle Doors kısmında kapıları, kaputu ve bagajı açabilirsin; Vehicle Remote Function kısmından da motoru, farları, neonları ve radyoyu açıp kapatabilirsin.

Merhabalar GTA 5'i yeni indirdim daha yeniyim. İnternette videolarda hani arabaların dıştan ya da içten tüm kapılarını açarlar ya onu hangi mod ile yapabiliyoruz?

Vehicle Controller diye bir mod var fakat burada sadece bagaj ve kaput açıyor kapıları açmıyor. Anladığım kadarı ile bir de bunları sadece arabanın içinde yapıyorlar. Araba dışında nasıl yapıyorlarki ben hiçbir şey anlamadım.
oynamayalı bayağı oldu yanlış hatırlamıyorsam native trainer de vehicle bölümünden yapabiliyorduk

Geri
Yukarı