GTA V'de araba modundaki araç gelmiyor

İşletim sistemi
Windows XP

Anıl Akıncı

Hectopat
Yer
Istanbul Şişli
Daha fazla  
Mods dosyası kurup araba dosyasını mods dosyasının içine attım.

OpenIV'de ise inputlarını koydum 2'sinin de fakat oyuna girip input car yapınca araç gelmiyor. Nedenini anlayamadım. Nerede hata yaptım?

Discord'a gelseniz ekran paylaşsam size 2 dakikalığına yapıyorum bir sürü videfolar izledim fakat gene yapamadım.
Discord'a gelemem şuanlık üzgünüm fakat dediklerimi yaparsanız olur zaten. Dediklerimi yapınca da olmuyorsa farklı bir çözümüm yok. Başka add-on modlar çalışıyor mu peki?

Discord'a gelemem şu anlık üzgünüm fakat dediklerimi yaparsanız olur zaten. Dediklerimi yapınca da olmuyorsa farklı bir çözümüm yok. Başka add-on modlar çalışıyor mu peki?

İşte onun ekran açıp göstermek istiyordum ya da TW ile bağlanıp kontrol edebilirdin OpenIV'yi yapıyorum mods dosyalarını yapıyorum oyuna girip ismi girince bulunamadı diyor o yüzden 2 dakikalığına ekleyip bakabilsen 1 tanesini yapabilsek gerisini yapabilcem hiçbiri olmadı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yukarıdaki videoyu denedim.
Mods dosyasını Full sildim her şeyi yeniden yaptım bu sefer bu adamın videosunu izleyerek yaptım fakat şöyle bir sıkıntı oldu bu sefer story moda girerken oyundan atıyor adamın dediklerinin hepsini yaptım iki dakika Discord'a gelip kontrol edebilecek yok mu acaba nerede yanlışım var diye?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı