Ryzen 5 2600 ve RX590 düşük FPS problemi

Afterburner atmar mısın? Ram kullanımı kaç oluyor? 8 GB Ram yetersiz gibi.

Atacağım bu gece hocam.

Evet gerekir benim Rx570 ultra da 75 fps garanti stabil veriyor

Şöyle bir gelişme var. Yüklü olan driverım güncelinden 3-5 gün eskiymiş. Güncelini kurdum bariz fps artışı oldu. Ultraya yakın ayarlarda 75 fps alıyorum artık. Ancak sıcaklıkta bir değişiklik yok, 84 dereceyi bile gördü. Tabii bu fps artışı beni kesmedi. Çünkü ot kalitesi gibi 3-4 grafik ayarını ortaya aldım. Hairwork zaten komple kapalı. Bu sistemin bütün ayarları ultrada çalıştırmasını beklerdim.

Atacağım bu gece hocam.

Şöyle bir gelişme var. Yüklü olan driverım güncelinden 3-5 gün eskiymiş. Güncelini kurdum bariz fps artışı oldu. Ultraya yakın ayarlarda 75 fps alıyorum artık. Ancak sıcaklıkta bir değişiklik yok, 84 dereceyi bile gördü. Tabii bu fps artışı beni kesmedi. Çünkü ot kalitesi gibi 3-4 grafik ayarını ortaya aldım. Hairwork zaten komple kapalı. Bu sistemin bütün ayarları ultrada çalıştırmasını beklerdim.
Hocam hairworks kapalı ultra ayarlarda 65-75 arası alıyorsanız sorun yok. Bende öyle alıyorum.

Son düzenleme:
Afterburner atmar mısın? Ram kullanımı kaç oluyor? 8 GB Ram yetersiz gibi.

Bu da iş görür sanırım sağ üstte görebilirsiniz değerleri. Ortalama böyle oyun içinde.

Adsız.jpg

Hocam hairworks kapalı ultra ayarlarda 65-75 arası alıyorsanız sorun yok. Bende öyle alıyorum.

Evet sistemimin The Witcher performansından memnunum artık. Ancak bu sefer de Fifa sorun çıkarıyor. Araştırınca Fifa'da fps sıkıntısı yaşayan çok olmuş zaten. Ama onlar bir şekilde çözüm bulmuş, ben hala çözemedim. 200 fps falan almam gerekirken 50 fps alıyorum. Çözülmezse yakında onun için de konu açacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı