GTA 5 "ERR_GFX_D3D_INIT"sorunu

nopatich

Hectopat
Merhabalar oyun orjinal steam'den aldım. Oyunu oynarken dvi no signal diyor ve ekran kapanıyor şuan. Önceki hatası şu oluyordu "ERR_GFX_D3D_INIT" bu hatayı belgelirim'deki rockstar games klasörünü silip denedim sonrasında karşılaştığım sorun ise "dvi no signal" oldu. Burda açılan GTA 5 konularına göz gezdirdim söylenenleri yaptım fakat işe yaramadı.

• ASUS H81M-PLUS Intel H81 Soket 1150 DDR3 1600 MHz
  • Powercolor R9 285 TurboDuo OC GDDR5 2GB 256 bit
  • Intel Core i5 4690 Soket 1150 3.5 GHz 6MB Cache 22nm İşlemci
  • GSKILL 8GB RipwjawsX DDR3 1866MHz Tek Modül RAM
  • CORSAIR CARBİDE SERİSİ 80 PLUS550W KIRMIZI FANLI MidT ATX Kasa
  • Seagate 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64mb cache 7200 RPM
  • Samsung 850 EVO 250 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 2 gün önce windows büyük bir güncelleme yükledi orda DX güncellemesi otomatik yüklemesi gerekiyor mu ? Merakımdan soruyorum yanlış anlamayın. Burda ayarları böyle yapın demiş amd AMD Catalyst 15.4 Beta Driver: Grand Theft Auto V graphical corruption issues & suggested fixes yaptım hala aynı hata önceden "ERR_GFX_D3D_INIT" hatası veriyordu şimdi dvi - no signal diyor. Reset atmak zorunda kalıyorum. Olay günlüğünde hata ile ilgili ekran görüntülerini paylaşmak istedim sizinle :(

Dosya Ekleri

• error.jpg
    error.jpg
    326,1 KB · Görüntüleme: 226
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı