GTA 5 FiveM hardware ban ne demek?

Nasıl yani nasıl düzeltebilirim ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bir de bu video sistemin garantisini etkiler mi?

Nasıl düzeltirim lütfen yardım eder misin mail adresleri nedir bir de ne yazacagım.
Etkileyeceğini sanmıyorum hocam.

Hocam siz yememişsiniz. Ama arkadaşın ki tespit edilmiş ve o menüyle rp sunucusuna girmeniz imkansız :D
Hocam tam şuan hard rp sunucusunda oynuyor olmam dışında hiç bir eksiği yok dediğinizin :D Kiddions menu fivem'de çalışmadığı için başlatmıyorum FiveM girerken.

Rockstar hesabına istinaden hwid ban atmıyorlar, arkadaşın sorunu anakartının banlı olması. Supporta ticket atmadan önce başka sunucularda aynı hatayı alıyor musunuz kontrol edin ve hatanın ekran görüntülerini paylaşın.

@Preaks yok yahu, normal online'a girerken kullanıyorum kiddionu :D

Kiddions mod menüsü herhangi bir dosyaya inject olmuyor external menü olarak geçiyor. O yüzden kiddions ile alakalı olamaz. FiveM adminleri ile konuşun.

Rockstar hesabına istinaden hwid ban atmıyorlar, arkadaşın sorunu anakartının banlı olması. Supporta ticket atmadan önce başka sunucularda aynı hatayı alıyor musunuz kontrol edin ve hatanın ekran görüntülerini paylaşın.

@Preaks yok yahu, normal online'a girerken kullanıyorum kiddionu :D
Sistemi sıfır almış, eğer banlı hesaba girmişse banlı gözükür.

Geri
Yukarı