GTA 5 FiveM hardware ban ne demek?

FiveM'e daha yeni kayıt oldum 217 gün banlı çıktım nasıl oldu bu olay daha yeni kayıt oldum hiçbir şey yapmadım.
Hocam donanım banı yemişsin demek.

Sistem sıfır alındı her şey sıfır onceden kiddions menü vardı ondan dolayımı.
Evet dediğim gibi ondan dolayıdır. Çözümü fiveme mail atmaktır. Fakat 1 yıl önce HardWare ban yiyen insanlar bir dosya indirip kaldırıyordu fakat çok uğraştırıyor. Onun yerine mail atınız. Teşekkürler.

Evet dediğim gibi ondan dolayıdır. Çözümü FiveM'e mail atmaktır. Fakat 1 yıl önce hardware ban yiyen insanlar bir dosya indirip kaldırıyordu fakat çok uğraştırıyor. Onun yerine mail atınız. Teşekkürler.

Maillerinin verebilir misiniz sitelerinde Türkçe ceviri olmuyor anlayamıyorum bir de ne yazayım onu da soylerseniz seviniirm.

Artı -1 Eksi
Hocam 3 yıldır FiveM, çıktığından beri kiddions menüyle Online oynuyorum ban yemedim. Sistem sıkıntısı olmuştur.

Nasıl yani nasıl düzeltebilirim ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bir de bu video sistemin garantisini etkiler mi?

Hocam siz yememişsiniz. Ama arkadaşın ki tespit edilmiş ve o menüyle RP sunucusuna girmeniz imkansız :D

Nasıl düzeltirim lütfen yardım eder misin mail adresleri nedir bir de ne yazacagım.

Geri
Yukarı